2733
2734
عنوان

کاش می تونستم باچاقو شکمشو سفره کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1189 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای شوهر منم همینه

من چند سال لی لی به لالاش گذاشتم

هی دلم نمیومد 

هی باهاش راه اومدم

الان بعد هفت سال روشمو عوض کردم

غذا درست‌ میکنم خورد که خورد نخورد هم گرسنه میمونه

من چیزی جدید درست نمیکنم

پدر خدابیامرز.من همه چی میخورد😭😭غڋاه هم نداشتیم هیچی نمیگفت میرفت نون ماست میخورد.البته اون مردای ...

بابای من نون خرما میخورد بیشتر وقتا بهش میگفتم امام علی😂😂😂😂حالا شوهر خودم بدغذا 

2740
همه ناهار های ظهر را خوردی که برای شب هم داری غذا درست میکنی؟

به نکته ظریفی اشاره کردی

اون همه غذارو ما حداقل ۳روز استفاده میکنیم

عزیزم چند وقت فقط بهش املت وچیزایی که دوست داره رو پشت سر هم بده یعنی اونقدر بهش بده که دیگه  خسته بشه و بفهمه که باید احترام بذاره برای هر چیزی که درست کردی😂

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

باقالی پلو هم برنج داره پس چرا نخرده ...

چند مدل غذا درست میکنی نمیخوره من یه مدلشم به زور درست میکنم میخوره دوتا کاکا هم میگه😆

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

من اصلا در مورد چند و چون غذا از همسر و بچه هام نظر نمیخوام. چون دیگه هرکس یه اوردی میده. قبلا که میگفتن نمیخورن خودم میخوردم و سفره رو جمع میکردم میگفتن نیمرو بهشون اجازه نمیدادم میگفتم غذا داریم... میدیدم گشنه اشون میشد یواشکی میرفتن سروقت غذا😁

الان دیگه سر سفره هرچیزی بزارم فقط به به و چه چه میکنن و با جون و دل میخورن😂

2706