2733
2739
عنوان

دخترم پنج دقیقه هم زمین نمیمونه

504 بازدید | 30 پست

14 روزشه الان سه روزه که پنج دقیقه هم زمین نمیمونه میگه فقط بغل باشم. حتی تو خوابم همینطوره. پدرم درومده. موقع شیر خوردنم خیلی بیقراری میکنه هی یه میک میزنه جیغ میکشه. شیر خودمو میدم با روزی دوبار شیر خشک نان1. پدی لاکت و قطره کولیک هم دکتر داده میدم بهش. خودمم اصلا نفاخ نخوردم. تو رو خدا بگید چیکار کنم. یکسره تو بغلمه از اولم من اصلا بغلش نکردم که بغلی نشه ولی الان تا میذارم زمین طوری جیغ میزنه انگار کسی گازش گرفته! 

دنیام بچه هام 🥰  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دراز بکش کنارش بهش شیر بده خوابش برد آروم برو عقب 

مگه میشه دائم بغل ت باشه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2740

عادتش نده من دخترم رفلاکس داشت همش باید راهش می‌بردم کتفم داغون شد 

بهش پستونک دادم موقع خواب وگرنه زودی بیدار میشد باز باید بغل میکردم الان که یکسالشه فکر کنم باز رفلاکسش شدید شده همش نق میزنه بغلش کنم دیگه دستام جون نداره

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
عادتش نده من دخترم رفلاکس داشت همش باید راهش می‌بردم کتفم داغون شد  بهش پستونک دادم موقع خواب ...

پستونک میدم میخوره بعد چند دیقه تف میکنه و باز گریه. يعنی اینم رفلاکس داره؟ 

دنیام بچه هام 🥰  
اتفاقا دراز کش شیر میدم. بعد دو دیقه جیغش شروع میشه باز

درازکش شیر نده اگه رفلاکس داشته باشه خیلی بده

چون میگی بین شیر خوردن جیغ می نه یا کولیک داره یا رفلاکس

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
درازکش شیر نده اگه رفلاکس داشته باشه خیلی بده چون میگی بین شیر خوردن جیغ می نه یا کولیک داره یا رفل ...

نشسته شیر میدم همش میپره گلوش. با اینکه سرشو بالا میگیرم. هر بار نشسته دادم پریده گلوش

دنیام بچه هام 🥰  
2706