2733
2739
عنوان

راجب اصفهانیا سواال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1297 بازدید | 157 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عاشق اصفهانم

بارها و بارها بهش سفر کردم و بار هم دوست دارم برم

به نظرم زیباترین لهجه‌ی فارسی رو دارن و فکر کنم اگه توی دوران مجردیم، یکی با لهجه‌ی اصفهانی بهم پیشنهاد میداد، با یه جمله عاشق میشدم😂😂😂

جدا از شوخی، سعی کن طرفت رو بشناسی چون اهل یه شهر بودن به هیچ وجه نمیتونه ویژگی‌های طرف مقابلت رو پیش بینی کنه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2731
بستگی داره با کدوماشون وصلت کنی. همه جا خوب و بد هست.  من اصفهانیم سوالی داری بپرس.  این ...

خانواده کسی که دوسش دارم هی میگه فرهنگامون به همـنمیخوره ولی اینطور نیست من تهرانم اونا اصفهان مگه چه فرقی داره ؟

Ça va aller :||||
خانواده کسی که دوسش دارم هی میگه فرهنگامون به همـنمیخوره ولی اینطور نیست من تهرانم اونا اصفهان مگه چ ...

خب رو حجاب یکم سختگیر ترن. اهل مهمونی های مجلل جهیزیه مجلل اینا هستن. تفاوت چندانی ندارن. 

البته بگم اصفهانی ها یکم زیر اب زن و مرموزن. من خودم اصفهانم از اول ولی  خب محیط کاراش و جمع های دوستانش زیاد جالب نیست

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
خب رو حجاب یکم سختگیر ترن. اهل مهمونی های مجلل جهیزیه مجلل اینا هستن. تفاوت چندانی ندارن.  الب ...

من خود خانوادم اهل بریز بپاشن واقعا 

ولی اون به من گفت تو خیابون مشتاق میشینن شما میدونی کجاست ؟

2738
من خود خانوادم اهل بریز بپاشن واقعا  ولی اون به من گفت تو خیابون مشتاق میشینن شما میدونی کجاست ...

مشتاق جزو منطقه های نسبتا گرون اصفهانه. به محلش نمیادا ولی خب میلیاردیه خونه هاش

خیلی از همکلاشی هام اصفهانی هستن

ویژگی مشترک همشون غرور زیادشون هست همه رو از بالا نگاه میکنن نمیدونم چرا

حتی سلام هم نمیکنن به بقیه🤦‍♀️

البته من همکلاسی های خودمو میگما

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خیلی از همکلاشی هام اصفهانی هستن ویژگی مشترک همشون غرور زیادشون هست همه رو از بالا نگاه میکنن نمیدو ...

طرف مقابل منم همینه 😂به خصوص که وضع مالیشونم خوبه 

نه خب ببین مشتاق چند تا خیابونه مشتاق اول داریم دوم داریم. در کل خوبه و تقریبا نزدیکای سی و سه پل و ...

خب فکر کنم همون اولی یا دومین ...من ی کیلیپ از اونجا دیدم بهش نمیومد میلیاردی باشه اخه من خودم که منطقه خوب تهرانم ولی از خیابونا مشتاق بهتر بودن ..چطوری اون وقت بالا شهر حساب میشه ؟

خب فکر کنم همون اولی یا دومین ...من ی کیلیپ از اونجا دیدم بهش نمیومد میلیاردی باشه اخه من خودم که من ...

ما هم موندیم😂😂😂😂من خودم اونجا ها رو دوست ندارم بافت قدیمی داره انگار. ولی خب تقریبا  گرونه دیگه

2706