2733
2739
عنوان

رفلاکس نوزاد

837 بازدید | 34 پست

سلام خانما  دختر دوماهم رفلاکس داره با شیر خودم وزن گیریش خوبه

ولی تازگی خیلی سخت سینمو میگیره و  یروز خیلی بالا میاره یروز کم  

دکتر بهش کپسول امپرازول داد   وقتی کپسولو بهش میدم دیگ هر روز بشدت استفراغ میکنه

لطفا راهنماییم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی؟   دختر توام بالا میاره؟ استفراغاش جهشی و ابکیه

اره عزیزم 

دکتر گفت رفلاکس نیست بلکه چون معده بچه کوچیکه بعده شیر خوردن بخشی از شیر میره تو مریش و باعث میشه بالا بیاره همین 

2731
اره عزیزم  دکتر گفت رفلاکس نیست بلکه چون معده بچه کوچیکه بعده شیر خوردن بخشی از شیر میره تو مر ...

مقدار استفراغاش زیاده و   از شیر خوردن امتناع میکنه و سرشو عقب میکشه؟     مثلا روزی چند بار بالا میاره

ببخشید خیلی سوال میپرسم دکترا بی سواد شدن  اصلا نمیتونن مریضی رو تشخیص بدن خاک تو سرشون

مقدار استفراغاش زیاده و   از شیر خوردن امتناع میکنه و سرشو عقب میکشه؟     مثلا روزی چ ...

منم چندتا متخصص بردم اما گفتن رفلاکس نیست اینا 

بجه از ۴۰ روزگی به بعد حس بویاییش قوی میشه و امکان داره از بوی عرق مادر بدش بیاد یا اینکه لباس زیرت بوی شیر میگیره و مزه نوک سینت به تلخی میزنه که امتناع میکنه از شیر خوردن.و اینکه دکترم به من گفت به خاطره فعالیت بدن مادر همونجور که عرق میکنی به دلیل دمای زیاد بدنت خب شیرتم مزش عوض میشه .سعی کن قبل شیر دادن سینتو زیره آب خنک بشوری و خشک نکن ببر سمتش سریع میخوره چون خنکه 

الان برم امتحان کنم چون کلافم کرده مدام گریه و گرسنس و شیر نمیخوره

امتحان کن زیر شیر بشور با آب خنک بعد برو بهش شیر بده 

دختره منم از شیر خوردن طفره میرفت الان اینجوری میخوره خداروشکر 

2738
امتحان کن زیر شیر بشور با آب خنک بعد برو بهش شیر بده  دختره منم از شیر خوردن طفره میرفت الان ا ...

دادم بهش خورد ولی کم  خوابش برد

دختر شما خودش عاروق میزنه  یا شما عارقشو میگیرید

دختر من تا عارقشو نگیرم نمیتونه بخوابه

دادم بهش خورد ولی کم  خوابش برد دختر شما خودش عاروق میزنه  یا شما عارقشو میگیرید دختر من ...

عاروقشو میگیرم 

منم نمیگیره سینمو اما با این  روش میگیره همون چندتا مک باعث میشه شیرت کم نشه یا خدانکرده رفته رفته خشک نمیشه

نسبت به قبلا شیرم کم شده  

خیلی خیلی بده اینجوری خدانکرده خشک میشه .

اگه نخور تند تند بدوش 

آب سیب بخور طعم شیرو خوشمزه میکنه با شادونه 

چیزایی بخور که طعم شیرتو خیلی خوب کنه 

سبزی به هیچ وجه نخور چون بدمیکنه طعم شیرو 

خیلی خیلی بده اینجوری خدانکرده خشک میشه . اگه نخور تند تند بدوش  آب سیب بخور طعم شیرو خوشمزه ...

یه مدت کالباس میخوردم اینجوری شد  رازیانه  و  زیره  سبز  و نعناع  دارم الان یکم نعناع جوشوندم خوردم ببینم چی میشه

یه مدت کالباس میخوردم اینجوری شد  رازیانه  و  زیره  سبز  و نعناع  دارم ...

😳😳😳😳😳😳من میگم سبزی نخور بعد نعنا میخوری 

دخترخوب اینا طعم شیرو بدمزه میکنه من دکتر متخصص بهم گفت حتی قرمه سبزیم چون سبزی طعم دار نخورم ‌.

شیرت بدمزه که بچه نمیخوره 

😳😳😳😳😳😳من میگم سبزی نخور بعد نعنا میخوری  دخترخوب اینا طعم شیرو بدمزه میکنه من دکتر متخصص ...

نعناع خشک رو با نبات جوشوندم     میگن ک خوبه جوشیده ی نعناع؟

عرق نعناع هم بده؟