2733
2739

بچه ها پدر مادر دوست صمیمیم سال ۹۵جدا شدن،راستش بخاطر مشکل مالی بود،باباش بیمه و درامدی نداشت،خودشونم سن و سالی داشتن.ولی بخاطر مصلحت مالی که نمیتونم اینجا بگم،طلاق گرفتن،الان دوستم دوساله با یکی دوسته و میخوان ازدواج کنن،بنظرتون بهتر نیست همین اول به طرف بگه که پدرمادرش طلاق گرفتن؟چون خونشون دو طبقه هست باباش طبقه پایین میشینه و مادرش بالا.کسی نمیدونه،حتی فامیلاشون.الان دوستم مونده که چطوری ب طرف بگه،از یه طرف هم از دکتر هولاکویی شنیده که حقیقت و بگین که بعدا اگه بشنوه مشکلی پیش نیاد.حالا بنظرتون چطوری بگه؟میگه میترسم اگه نگم بعدا مشکل تو زندگیم پیش بیاد،فکر کنه دروغگو و کلاهبردارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حقیقت تمام

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼

حقیقت بگه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2740

قطعا باید بگه؛

ولی این رو عنوان کنه؛ جدایی پدر و مادرم در حال حاضر هیج ربطی به من نداره و اونا دلایل خودشون رو داشتن و من هم به تصمیمشون احترام می ذارم..

تاپیک دختر گرانبها که درباره آشنایی و ازدواجشه بخون؛ کمکت می کنه..

حضرتِ درمان بیا...!💛                                                اَللهُمَّ عَجِّل لِوَلیکَ الفَرَج؛ آمین.

به نظر من الان نگه و البته به طرف مقابلش هم اطمینان نده که من همه چیز رو درباره ی زندگیم بهت گفتم یک جورایی بهش بگه یک سری مسائل هست که نزدیک خواستگاری رسمی باهم صحبت میکنیم..چون جدایی و عدم جدایی والدین ربطی به رابطه ی این دو نداره..

فعلا تا خواستگاری رسمی روابط دوستانه اینقدر اعتبار نداره که بخواد اسرار زندگی اش رو بگه...

فقط بعدها هم خود پسره بدونه و والدین اقاپسر لزوم نداره چیزی بدونند..

به نظر من الان نگه و البته به طرف مقابلش هم اطمینان نده که من همه چیز رو درباره ی زندگیم بهت گفتم یک ...

راستش به اینم فکر کرده،میگه اگه نگه دارم نزدیکای روز خواستگاریم بگم و اونم قبول نکنه،چه ارزشی داره که من تا اون وقت باهاش وقت تلف کنم،میگه میخوام بهش بگم دوست داشت باهام ازدواج میکنه وگرنه راهشو میگیره میره،چرا باید بیشتر از این پای کسی که نمیدونم شرایطمو قبول میکنه یا نه بمونم،برا همین مونده

این یک حرفیه...حالا ادم مطمئنی هست پسره اسرار دوستتون رو فاش نکنه...

نمیدونم،ولی خودش میگه پسره قبلا بهش گفته من بچه نیستم تو هر زمینه ای پای خونوادمو وسط بکشم،خودم قدرت تجزیه تحلیل دارم،و مسایل زندگیم به خونوادم ربطی نداره،من هر کیو صلاح بدونم باهاش ازدواج میکنم،هر چند خونوادم ازته دلشون راضی نباشن

2706