2737
2734
عنوان

کسایی که عمل بینی داشتید

86 بازدید | 13 پست

خانوما من آخر این ماه وقت عمل بینی دارم چندتا سوال دارم.اول اینکه روز عمل حتما باید همراه داشته باشم؟و این همراه همسرم میتونه باشه؟

سوال دومم اینه که بعد از عمل صورتتون رو با چی تمیز میکردین که تمیز شه و جوش نزنه؟با توجه به اینکه تا گچ هست نباید صورتو شست.

بعدشم هر توصیه و تجربه مفیدی که دارید بهم بکنید ممنون میشم.

عاشق پسرم هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه به دکترت اعتماد داری و نمونه کارهاشون دیدی حتما عمل کن چون عمل خوب علاوه بر بینی روی تمام اجزای صورت تاثیر مثبت میذاره و قیافه تو شیک می کنه، بعدش هم همراه یکی باهات باشه فرقی نمی کنه کی، باهاش راحت باشی چند ساعت بعدش میری خونه، گچ نباید آب بخوره، بقیه صورتت رو با آب بشوری مشکلی نداره چرا جوش بزنه!

توصیه های بقیه برای بعد از عملت شاید مناسب نباشه حتما به توصیه های دکترت گوش کن چون هر دکتری روش خاص خودش رو داره‌ 

2731
2738
اتفاقا من خودم عمل کردم و فوق العاده زیبا و شیک و تمیز و طبیعی عمل شده بینیم. هر سال هم می گذره داره ...

چه مدلی بود بینیتون؟گوشتی یا استخوانی؟منم به دکترم خیلی اعتماد دارم

عاشق پسرم هستم

آره عزیزم همراه باید داشته باشی حالا قبلش میتونی کارهای پذیرش و خودت انجام بدی ولی بعد عمل حتما باید کسی باشه

من همسرم بود چون اتاق خصوصی گرفتیم میتونست باشه

من با پنبه و پاک کننده صورت تمیز میکنم