2737
2739

ببینید من ۶ سال ازدواج کردم از همون ماه سوم که مادر شوهرم اومد خونم . یبار استخون گنجشک  که دورش نوار زرد چسب زدن پیدا کردم. یبار کلید نخ پیچ شده دورش هربارم دعوامون میشد هر روز دعوا منم بچه بلد نبودم بندازمشون آب روان یا دعایی بخونم فوت کنم بهش مینداختم آشغالی مبرفتن تا  الان که دو هفته خونه بابام بودم با واسطه شدن همسایه ها شوهرم اومد دنبالم بخاطر بچه ۲ سالم. حالا تا دیشب اوندم خونم خواهرشوهرم زنگ زد اوووومدییی پاشید شام بیاید اینجا منم همه ساک و یایل وسط گفتم بریم زشته. رفتیم اونجا شام ،من همیشه کیب و ستک بچه رو تو یه اتاق میزارم حالا موقع خداحافظی اومدم وسال جمع کنم یهو از کیفم بود ساک بچه نفهمیدم خواستم برشون دارم یه انگشترررر قدیمی زنگ زدههههه نخ پیچ شدههههه قدیمی نخشم پوسیده افتاد بیرون 

نگید از قبل تو ستک بوده چون خونه من خودم ساک بچه رو چیدم و کیبمو خودم جمع کردم از تو خونم. خشکم زد انگشترو برداشتم نگاش کردم پرت کردم زیر فرش خواهرشوهرم. اشتباه کردم باید ورش میداشتم میاوروم میدانحتم تو رودخونه؟؟؟؟

صبح زنگ زدم این چی بوددددددد خواهرشوهرم یهو انگا خشک بشههه گف اووووووون هیچی چیزی نبود یه انگشتر قدیمی. گفتم مراقب باشبد نره تو گلو بچه مچه ها نوه ها میان گف آره باشه. حالا طلسمه؟چطور باطلش کنم برم بگیرمش ازم

یه سایتی هس دایی ابراهیم برو تو اون سایت نوشته راه های باطل السحرو راحتم هس انشالله ک کمکت کنه متاسفانه میکنن بعضیا از این کارا 

اخی یاد گرفتم امضا بزارم لی لی لی😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سرچ : چشم زخم.طلسم جادو.موسسه منتظران منجی.استاد شجاعی

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
برم بگیرم انگشترو بگم بده ببینم چی بود بعدم ندم

اره برو بردار انگشترو یجوری ک نفهمه

خداوندا عاقبتمان را بخیر بگردان که تمامِ خوشبختیِ ما در عاقبت بخیری نزد توست💓🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج🌼🍃اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷❤
برم بگیرم انگشترو بگم بده ببینم چی بود بعدم ندم

ن عزیزم ولش کن همینکه تو خونتون نباشه فک نکنم مشکل ساز بشه ولی به اون سایت سر بزن حتما کمکت میکنه حتی سحرشون بخودشون برمیگرده

اخی یاد گرفتم امضا بزارم لی لی لی😂😂😂
2706