2737
2734
عنوان

بارداری‌ با‌ لتروزول

193 بازدید | 23 پست

سلام‌ میگم‌ کسی‌ با‌ لتروزول‌ و‌ آمپول‌ باردار‌شده؟دکتر‌ بهم شبی‌ دوتا‌ لتروزول  داده  با  ۴‌ تا  آمپول‌ که‌ از  ۱۰‌ پریود‌ شبی‌ یکی‌ بزنم‌ کسی‌ بااین‌ روش‌باردار‌شده؟

من شدم.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوشبحالت دختر،چقد خدا دوست داشته😑💓برا منم دعا کن لطفا

من ماه قبل ترش پياز درماني كردم يه كيست گنده دراوردم بعد لتروزل خوردم ماه بعد با امپول زدم همون ماه باردار شدم البته من مشكل خاصي نداشتم چون وزنمم پايين بود دكتر گفته بود همون ماه احتمال زياد باردار ميشي تخمك چهار تا داشتم ١٨ ١٩ ٢١ ١٦

2738
چن دوره استفاده کردی؟؟ من ک هر بار استفاده کردم نشد😞

یه دوره. من هر روز خرما میخوردم تا رحمم گرم باشه.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
من ماه قبل ترش پياز درماني كردم يه كيست گنده دراوردم بعد لتروزل خوردم ماه بعد با امپول زدم همون ماه ...

خداروشکر💓💓💓💓💓💓من که خیلی از این داروها استفاده کردم ‌ نشد😑😑

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

منم این ماه آمپول و لتروزول استفاده کردم.الانم15روز از زدن آمپول میگذره قراربود امروز بی بی چک بزنم اونم نشد..موند برا فردا انشاالله.دعا کنید باردار باشم

خدایا شکر💞💞💞💞💞💞
یه دوره. من هر روز خرما میخوردم تا رحمم گرم باشه.

عه چه خووووب ،منم ینی خرما بخورم؟😅شاید جواب داد و رحم منم گرم شد

من سردی میخورم دلدرد و سردیم میشه گرمی میخورم سر درد و ...میشم

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
😍😍😍با‌ چند‌ دوره‌ مصرف  و‌ چن‌ تا‌ آمپول‌ نحوه‌ مصرفت‌ چه‌ جوری‌ بود؟

یه دوره. پارسال بود اگه درست یادم باشه، 10 تا دونه لتروزول روزی دوتا. Hmg سینال و hcg هم زدم. سینال 75. اوایل فروردین اوج کرونا هم پسرم دنیا اومد. چه روزای سختی رو گذروندم.

عه چه خووووب ،منم ینی خرما بخورم؟😅شاید جواب داد و رحم منم گرم شد من سردی میخورم دلدرد و سردیم میشه ...

منم سردی میخوردم. اما خرما کار خودشو کرد 😂

2706