2737
2734
عنوان

ثبت نام ماشییییییننن

249 بازدید | 32 پست

بچه ها قضیه اش چیه راسنه میگن اولش قرار نی پولی بدی و اگه قرعه کشی ب لسمت دراد میتونی شانستو بفروشی و سود کنی کسی خبر داره بگه اخه عموم اومده ب نام مامانم میخاد بگیره اینک سودش در چیه و چطوریه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کسی هس ثبت نام کرده باشه

تا ۱ سال نمیتونی بفروشی و تا ۳ سال مادرت حق ماشین صفر خریدن نداره

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

۱۶ خرداد قرعه کشی میشه هر کس اسمش دربیاد ۴۸ ساعت بعد باید پولو بریزه ب حساب و ۳ ماه بعد تحویل میدن....تا یک سال هم سند رهن بانک هست

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2738
۱۶ خرداد قرعه کشی میشه هر کس اسمش دربیاد ۴۸ ساعت بعد باید پولو بریزه ب حساب و ۳ ماه بعد تحویل میدن.. ...

بعد ک افتاد باید پولو کامل ریخت واسشون؟؟اگ کسی نتونه پولو بریزه شانسش از دست میره یعنی؟؟

بعد ک افتاد باید پولو کامل ریخت واسشون؟؟اگ کسی نتونه پولو بریزه شانسش از دست میره یعنی؟؟

بله اگه نریزی ب حساب شانست از دست میره

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2706