2737
2734

من از سه شنبه هفته قبل اومدم خ بابام،ی جورایی قهر اومدم

شوهرم عصبیه ،و بددهن میشه وقتی عصبی میشه،شب قبل از اینکه من بیام خ بابام باهم دعوا کردیم یعنی درواقع اون هرچی دلش خواس گف ،حرفای ناجور ،بیشتر ب خودم گف ی سری هم ب خانوادم

منم دیگه خسته شدم ،بریدم ،صبح ک رفتم سر کار بعدش رفتم خ بابام و دیگه نرفتم خونه ،اونم فقط ی اس داد ک کجایی چرا ناهار نداریم ،منم جواب ندادم

>>>>دریا باش که اگر یک سنگ به سویت پرتاب کردند سنگ غرق شود نه آنکه تو متلاطم شوی<<<<

اونم دیگه هیچ پیامی نداد،زنگم نزد

ولی میدونم مامان باباش پیگیر میشن، میان حرف بزنن

>>>>دریا باش که اگر یک سنگ به سویت پرتاب کردند سنگ غرق شود نه آنکه تو متلاطم شوی<<<<

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اوليش اينه قول بده بريد مشاور حتما نه يه جلسه حداقل ي دوره يك ساله

ديوونم و ديوونگيم و دوس داره💚ديوونس و ديوونگيشو دوس دارم💚عاقلا با عقل هم حال كنيد ميخوام ديوونه باشم💚😍
من چی بگم؟؟؟ بگم چ قولهایی باید بده؟؟

با تعهد گرفتن خوب نمیشه بنظرم جلو خانواده هاتون اینکارو باهاش نکن چون بدتر میشه اگه غرورش بشکنه جری تر میشه 

من میگم باهم توافق کنید برین مشاور خانواده عالیه 

تا خدا با من است زمانه با من است .
2740

والا شوهرت بد دهنه بعضیا عصبی و بد اخلاقن، باید رفتارای بد خودشو اصلاح کنه، من اینجور مردا اطرافم زیاد دیدم الان پیرن ولی خوب نشدن  

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
چه دلی داری پدر مادرت میدونن رفتی قهر؟

اره ، مامانم پرسید چی شده ولی بابام از خودم نپرسیده

منم چنبار تعهد لفظی گرفتم و ازبابام کتک خورد آدم نشد بدتر کینه ای شد چون روم دست بلند کرده بود بابام عصبانی شد زد روزی ک اومده بود دنبالم بعد ک رفتم خونم تا هشت نه ماه اقا قطع رابطه کرد منم نشستم تحمل کردم بی احترامی هاش رو بلکه درست بشه خاک تو سرم ولی آدم نشد عروسی برادرم پشتم و خالی کرد هیچی برام نگرفت منم تنها خواهر داماد بودم فقط ۵۰۰ داد ک پول یدونه مانتو میشه😢💔هیچی ام نداشتم همش قول داده بود عروسی برادرم جبران کنه منم پاشدم رفتم دادگاه طلاق همون وسط عروسی اونا همه چیمو بابام گرفت در عین نداری

ازش متنفرم

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
با تعهد گرفتن خوب نمیشه بنظرم جلو خانواده هاتون اینکارو باهاش نکن چون بدتر میشه اگه غرورش بشکنه جری ...

چکار کنم ،ببین من شاغلم دوتا بچه کوچیک دارم کار خونم هس ،هیچ کمکی نمیکنه ،بچه را نهایت 10 دق نگه داره

بچه ها را اکثرا مامانم نگه میداره اونم خ غر میزنه ک خسته شدم وتوان ندارم،واقعا هم توان نداره خودم میدونم  ولی چاره ای ندارم پیش کسی نمیتونم اعتماد کنم

خ مغروره ،بهش میگم تو ب چیت مینازی انقدر غرور داری

منم چنبار تعهد لفظی گرفتم و ازبابام کتک خورد آدم نشد بدتر کینه ای شد چون روم دست بلند کرده بود بابام ...

عزیزم بهتر خلاص شدی 

بهتر از اینه ک با دوتا بچه کاسه چ کنم چ کنم دستت بگیری مثل من

اوليش اينه قول بده بريد مشاور حتما نه يه جلسه حداقل ي دوره يك ساله

خ بهش میگم ما توشهرستانیم اینجا ادم درست حسابی نیس

ی ساعت فاصله داریم تا مرکز استان ،قبلا نمیومد ولی این دفعه حتما باید بیاد وگر نه منم برنمیگردم

بخدا دلم برا بچه هام میسوزه،دوتا دختر پس فردا چ عاقبتی دارن

چکار کنم ،ببین من شاغلم دوتا بچه کوچیک دارم کار خونم هس ،هیچ کمکی نمیکنه ،بچه را نهایت 10 دق نگه دار ...

شرلیطش رو نداری بمونی خونه پیش بچه هات؟

امااصلا پیش خانواده ها تعهد نگیر بدتر میشن

تا خدا با من است زمانه با من است .
2706