2733
2739
عنوان

اون رومینا تنها نبود مادرمنم خیلی وقتا میگه جای توبودم خودکشی میکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2428 بازدید | 157 پست
بابام خونه باشه همیشه ازمن طرفداری میکنه مادرم حتی باپدرمم بحثش میشه بهش حمله مبکنه خیلی هوابرداشتتش ...

عزیزم مامانت یا مشکل کم خونی داره یاویتامین ب چون داداش منم اینجوری بودبردیم دکتر بهش قرص داد خوب شد؛ پیش به متخصص ببرین که از مامانت چکاپ بگیره ؛ به یه طریقی ببرین دیگه مثلن بهش بگین دکتر خیلی خوبیه الکی بگو مامان چرا صورتت زرد شده یه چیزی بگین قانعش کنین شوهرت راضیش کنه ( روانشناس نگین ناراحت میشه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان میگ. برگرد اینجا طلاق بگیر.میگم جداشم ک از شر این شوهرم راحت بشم همزمان کنکور بخونم برم از خونش ...

من جای تو بودم همچین آدمیو از زندگیم حذف میکردم انسانیت برام خیلی مهمه آدمی که فاقد انسانیت باشه تو زندگیم جایییی نداره حالا میخواد هر نسبتی باهام داشته باشه

مامان منم بد کتک میزد یه بار سیخ کرد تو سینه داداشم بخدا انگار ساواکی بود 

مامان من داغ میکرد میذاشت جاش بعدچتدسال تازه میخوادبره

برای سلامتی پدرمو مادرمو برادرم صلوات
اره فامیل بهتره واس همچی وضعیتی اخه غریبه ها پررو میشن مسخره میکنن

غریبه که بااین فحش ها غلط کنه بیاید از همچین خانواده ای زن بگیره از قدیم گفتن مادر ببین دختر وبگیر

خدایا زندگیم روبه خودت گره میزنم گره کور.....
2738
من جای تو بودم همچین آدمیو از زندگیم حذف میکردم انسانیت برام خیلی مهمه آدمی که فاقد انسانیت باشه تو ...

سهم. الارثمون دستشه همم سال 88زمان طلاقم باهاش درگیری داشتم رفت ب همه فامیل بد منو. گفت. همه رو. از دورم پراکنده کرد. سال 95درسم تمومشد گفتم. میخام ارشدبخونم گفت نه باید عروس بشی بسه چیه درس میخونی. بعدا رفته ب دروغ ب فامیل گفته ک من دارم ارشد میخونم شهردیگ ولی منو تو خونه حبس کرده بود ب بهانه ک. مطلقه ای مردم. پشتت حرف میزنن اگ. بری بیرون. افسردگی گرفتم. یکسال. فقط ماهی یبار میذاشت با خواهرم برم  بیرون ک اون خرید کنه منم برم هوا بخورم. انقد ذهنش قفله

غریبه که بااین فحش ها غلط کنه بیاید از همچین خانواده ای زن بگیره از قدیم گفتن مادر ببین دختر وبگیر

واقعا ماک فحش هیچ. ولی مامانم ی حموم نمیره ب سر و وضع خونش نمیرسه. چقد من سر همینا باهاش بحث کردم گفتم. خونه رو قشنگ. کنیم خواستگار واسم میاد گفت ن ببریم خونه خواهرت از تنبلیش

برا شوهرم تعریف میکنم میگه سعی کن توبرا بچموم مادر خوبی باشی پسرم ۶سالشه وشیطون ولی اصلا نمی زنمش&nb ...

خداروشکر باشعوره شوهرت. شوهرمنک فهمید کم. کم. اداهاش شروع شد گفت تو درشان من نیستی من لیاقتم. بهتر از توعه الانم ک رفته دنبال زندگی خودش. 

2706