2737
2734

بدون ارایش و طبیعی 

عمل هم نمیخوام ☹☹☹❤

اهای عزیزی که داری میخونی. التماست میکنم یک صلوات برای سلامتی پدرم و مادرم بفرستی😔🌷

شنیدم روغن خراطین خوبه 

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤

مسواک بزن روش🤩

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مسواک‌بزن‌روش

کرم‌مرطوب‌کننده

من‌خودم‌نتیجه‌گرفتم‌..خیلیم‌راضیم

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
2738

این که تعریف میکنم کاملا جنبه فان داره

من یه بار رفتم دانشگاه بعد دیدم دوستم لباشو چلونده تو بطری سلف ما هم قاطیه 

بعد تا منو دید لباشو در اورد که دعواش نکنم..😂😂😂

بعد تا منو دید گف هانیه لبام فرق نکرده گفتم چ فرقی مثلا گف یه کم تزریق کردم خوب شده پیداست؟؟🤣😂

بعد که کلی دعواش کردم گفت به خاطر بطریه 😂😅

شمام لباتو بکن تو بطری خوب میشه😅😅

بی نهایت حال من خوب است،باور میکنی؟؟🦋لطفا بی احترامی نکن چون یه جی بهت میگم جفتمون لغو کاربری میشیم...مرسی اه..واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه یه صلوات میفرسی؟؟💚
این که تعریف میکنم کاملا جنبه فان داره من یه بار رفتم دانشگاه بعد دیدم دوستم لباشو چلونده تو بطری س ...

😂😂😂 چ باحال 

چشم 🥴

اهای عزیزی که داری میخونی. التماست میکنم یک صلوات برای سلامتی پدرم و مادرم بفرستی😔🌷
مسواک‌بزن‌روش کرم‌مرطوب‌کننده من‌خودم‌نتیجه‌گرفتم‌..خیلیم‌راضیم

میشه بیشتر توضیح بدی

میشه بیشتر توضیح بدی

خب‌عزیزم‌مثلا‌بعد‌اینکه‌مسواک‌می‌زنی‌

و‌مسواکت‌مرطوبه‌خیلی‌اروم‌هردو‌لبتو‌باش‌ماساژ‌بده

کرم‌مرطوب‌کننده‌همییییشه‌بزن

سعی‌کن‌یه‌مدتو‌دور‌رژ‌لب‌خط‌بکشی...

اگه‌الوورا‌طبیعی‌داری‌گاهی‌اوقات‌بزن

شکر‌و‌روغن‌زیتون‌قاطی‌کن‌بزن‌به‌لبت

یه‌لایه‌بردار‌خوبم‌‌هست...

بعد‌اینکه‌حدود‌یک‌رب‌گذاشتی

باز‌همون‌ماله‌مسواکو‌تکرار‌کن....

عسل‌لبو‌صورتی‌می‌کنه‌خیلی‌خوبه

من‌الان‌‌از‌لبم‌خیلی‌راضیم‌..قبلنا‌همش‌پوست‌پوست‌بود‌ولی‌الان‌

در‌حدی‌صورتیه‌که‌اصلا‌گاهی‌اوقات‌به‌رژ‌لب‌احتیاج‌ندارم..

می‌خوای‌عکس‌بزارم؟

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻

یه‌مدت‌که‌تکرار‌کنین‌دیگه‌کامل‌لبتون‌جا‌افتاده‌میشه‌

😂😂😂😂

همونجور‌می‌مونه

2706