2733
2734
عنوان

خانم هایی که ارشد یا دکتری خوندین، یه لحظه بیاین🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 33 پست
زنگ بزن بابا چه‌ استرسی؟  استاد من دفعه اول که همدیگه رو دیدیم گفت باید باهم دوست باشیم😍😍 ...

وای نه استاد من باهام صحبت میکنه سرش پایینه 

یه بار بچه ها سر کلاس نرفتن، استاد به من زنگ زد و دعوا کرد، تا به ساعت دستم میلرزید و آب قند خوردم 🤕

در مرحله ی اول سعی کنید اعتماد به نفس داشته باشید و  خیلی جدی و پیگیر باشید، استادتون متوجه این ...

عزیزم ممنون بابت راهنمایی هاتون 

من کارم خیلی طول کشید و باید تا قبل عید دفاع میکردم☹️ اما خیلی درگیر بودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ممنون بابت راهنمایی هاتون  من کارم خیلی طول کشید و باید تا قبل عید دفاع میکردم☹️ اما خیل ...

خواهش می کنم گلم، انشاءالله بعد از این 

موفق باشید.🌸🍃

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                       قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                                                                 💚💜💚                        
2728
ممنونم ولی همش به این فکر میکنم که وقتمو از دست دادم و انگیزه ندارم برای ادامه ی کار

نه اصلاً اینجوری فکر نکنید.

چیزی هم به استادتون نگید، تا می تونید با عزت نفس بالا کارتون رو پیش ببرید و نقطه ضعف نشون ندید.

الان تو این روزها فرصت خوبیه برای نوشتن پایان نامه.

حتما میشه و می تونید. (: 💪

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                       قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                                                                 💚💜💚                        
نه اصلاً اینجوری فکر نکنید. چیزی هم به استادتون نگید، تا می تونید با عزت نفس بالا کارتون رو پیش ببر ...

الان میخواستم بهش بگم کارم خوب پیش نمیره و اینا

پس بهش نگم؟ 🙄

2740
الان میخواستم بهش بگم کارم خوب پیش نمیره و اینا پس بهش نگم؟ 🙄

نگید بهتره 

به نظرتون گفتن این جمله چه تاثیر مثبتی داره!

خودتونو قوی نشون بدید.

حرفتون درسته  الان زنگ زدم جواب ندادن

آره، ممکنه یوقتایی هم جواب ندن.

اگر پیام رو نگاه می کنن پیام بدید: میخوام باهاتون تماس بگیرم، یه زمانی رو برای تماس برام مشخص کنید.

باهاشون صحبت کردم و خداروشکر خوب بود ممنون واقعا

پری من خیلی دوست دارم..

سنگینی و وقارت رو..

خیلی به لحاظ شخصیتی بهم نزدیکی😍

کاش شیراز بودی😞 باهات دوست میشدم مهربون

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏
پری من خیلی دوست دارم..  سنگینی و وقارت رو.. خیلی به لحاظ شخصیتی بهم نزدیکی😍 کاش شیراز بودی ...

عزیزمی😍

ممنون بابت تعریف 😘 خوبی از خودته 🌹

خصوصی رو چک کردم، الان بهت پیام میدم 🌺

2706