2703
2553

استاد راهنمای من آقا هستن و حدود 60 سالشونه. 

و خیلی هم جذبه دارن  اما بعضی وقتا هم خیلی مهربونن. 

در کل من سختمه باهاشون صحبت کنم و اصلا نمیدونم بابد چطور رفتار کنم و همیشه بخوام برم دفترشون یا زنگ بزنم یه عالمه باید استرس بکشم😣

الان هم باید تا قبل ساعت یک بهشون زنگ میزنم اما استرس دارم 🤕 چیکار کنم الان؟ ☹️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

بیخیال بابااااااا.

منم استاد راهنمای اول و دومم‌آقا بودن. خوب که چی؟؟؟

اصلنم‌برام‌مهم نبود توی برخوردمم هیچ فرقی با خانوما نداشتن برام

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه

در مرحله ی اول سعی کنید اعتماد به نفس داشته باشید و رسمی، جدی و پیگیر باشید، استادتون متوجه این موضوع میشن و تو روند بهتر شدن کارتون تاثیر گذار هست. (البته تیپِ شخصیتی اساتید با هم فرق می کنه).

به این فکر کنید تو زمانِ مد نظر؛ کارتون باید انجام بشه و اساتید تو این زمان موظف هستند کار شما رو انجام بدن.

مسلماً حضوری خیلی بهتره، قبلش با تماس یا پیام بهشون بگید تا نزدیک ترین زمان ممکن رو به شما اختصاص بدن.

می تونید فصل به فصل کار کنید و برای رفع اشکال کارتون رو خدمت استادتون ببرید.

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                       قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                                                                 💚💜💚                        
من همیشه آیت الکرسی میخوندم و صلوات و سوره هلی ۴ قو و وان یکاد میخوندم آروم میشدم وو فوق العده جدی و ...

باشه عزیزم الان من هم میخونم 

آخه استادم هم آدم خوبیه، اونطوری نیست که بگه بخنده 

2706