2737
2734
عنوان

خونه مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 44 پست
اوف خونه مامانش هیچ کاری نمیکنه بکنه هم مامانش خودشو میکشه ک چرا بشقابی چیزی جابجا کردی😕شوهرمم خونش ...

واااا

خب خودش كاري نميكنه اونوقت از تو توقع داره؟كسيكه دلش واسه مامانش ميسوزه خودشم يكم كمك ميكنه☹️☹️

اوف خونه مامانش هیچ کاری نمیکنه بکنه هم مامانش خودشو میکشه ک چرا بشقابی چیزی جابجا کردی😕شوهرمم خونش ...

وای شوهر منم خونه مامانش کار نمیکنه یعنی تقصیر مامانشه ها ابم باید براش بیارن انقد به اینو اون میگه یه بار شوهرم داشت میوه میخورد بعد مامانش همون لحظه ب به من گفت براش چایی بریز بیار انقد با حرص ریختم آوردم کوبیدم جلوش رفتم تو اتاق شوهرم هاج و واج موند

شوهر من گفتنی میگم باش عزیزم. ولی انجام نمیدم میرم سرمو یه جا گرم میکنم از روش چشم پشم استفاده میکنم😁

مثلا اگه من جای تو باشم میگمباش میرم آشپزخونه زیر گازوروشن میکنمیا میام میگم دم نکشیده و... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه یه چایی ریختن کجاش کار حساب میشه،جراانقدر بهانه میتراشیدبرای زندگیتون... بعضیا یه مشکلاتی دارن ...

عزیزم شخصیتا فرق داره من معلم هستم و بنسبت مغرورم.خونم ک میان نمیزارم دست ب هیچ کاری بزنن و دوسم ندارم وقتی میرم جز ظرف شستن کاری انجام بدم

2731
وای شوهر منم خونه مامانش کار نمیکنه یعنی تقصیر مامانشه ها ابم باید براش بیارن انقد به اینو اون میگه ...

😂😂😂😂😂امان از این مادرا ک بعد زن دادن پسراشون پی ب الماس با ارزشی ک داشتنو دست دختره سپردن امااااان

اوف چ رک گفتی😂حساب کار دسش اومده یبارم بایذ حال مادرشو بگیری.من نمستونم رک باشم😭😭😭

منم 4ساله میشناسم جدیدا جواب میدم انقدر ریختم تو خودم وسواس فکری گرفتم دیشب جواب دادم انقدر راحت خابیدم ک نگو

سعی کن با احترام رفتار کنی با شوهرت هیچوقت تعارف نداشته باش با مردا باید رک حرف بزنی تا متوجه بشن

بگوعزیزم من از راه رسیدم زشته بدو برم تو اشپزخونه احترامم کم میشه یکم استراحت کنم بعد اگه کاری داشتع باشه انجام میدم 

عزیزم🙁

ببین من قشنگ درکت میکنم منم وقتی مجرد بودم میرفتیم خونه مامانبزرگم از راه نرسیده بابابزرگم خدارحمتش کنه به مامانم میگفت عروس جون چای بریز بیار حالا مامانم طفلی ناراحت نمیشد پامیشد میرفت میریخت ولی مامانبزرگم به بابابزرگم میگفت میگفت حاجی تازه از راه رسیدن خستن نگو ناراحت میشه بهش بر میخوره قهر میکنه میره دیگه نمیادا بعد بابابزرگم دیگه هیچی نمیگفت مامانبزرگم از فرداش همه کارارو به مامانم میگفت بندخدا ۳   ۴ روز اونجا بودیم هی کار میکرد منم گشاد اصلا کمکش نمیکردم بمیرم الهی

عزیزم شخصیتا فرق داره من معلم هستم و بنسبت مغرورم.خونم ک میان نمیزارم دست ب هیچ کاری بزنن و دوسم ندا ...

درست میفرمایید.منتهی من میگم چیز باارزشی نیس که فکرتو بخوای درگیرش کنی جونم..

اینهمه چیز قشنگ هست که بهشون فکر کنی،ول کن این افکار بد و خبیث رو..

2740
😂😂😂😂😂امان از این مادرا ک بعد زن دادن پسراشون پی ب الماس با ارزشی ک داشتنو دست دختره سپردن امااا ...

اماااان امااان 

حالا برا من فک کنم ببینه که پسرش چجوری تو خونه ظرف میشوره کار میکنه چایی میزاره و... کات میکنه باهامون 😁😁

ببین من قشنگ درکت میکنم منم وقتی مجرد بودم میرفتیم خونه مامانبزرگم از راه نرسیده بابابزرگم خدارحمتش ...

مامان بزرگت داشته غیر مستقیم میگفته هیچکس جز من حق کار دادن نداره به عروووس😂😂😂😂😂

ن عزیزم سنش زیاد نیست.شما مهمونیم میری ب بزرگا میگی بشینید من کار کنم😑منم نگفتم هیچچچ کاری نمیکنم.ظ ...

عزیزم من که چیزی نگفتم ناراحت شدی

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
2706