2737
2739
عنوان

کنکور امسال سختتره؟

131 بازدید | 14 پست

سلام من نظام قدیم تجربی شرکت کردم 

الان خیلی نگرانم چون ۷۵ درصد داوطلبا نظام

جدیدن و خب نظام جدید خیلی اسونتره از طرفی

کنکور هم به تعویق افتاده. فکر میکنم امسال

رقابت سختره بخصوص برا نظام قدیما 

حالا شمایی که تو ازمونای ازمایشی شرکت میکنید واقعا ترازها نسبت به پارسال بالاتر رفته؟ 

ترازای نظام جدیدا بالاتره ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من کنکوری نیستم اما فکر میکنم امسال بدلیل طولانی شدن زمان برای خوندن دروس، طبیعتا تعداد کسانی که به درس مسلط هستن زیاده

پس اونی موفقه که سرعت تست زنی بالاتری داشته باشه

توی این دوماه به جز تسلط روی سرعت هم کار کن

موفق باشی

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
اسون بگیرن بدتره  رتبه اوردن سختر میشه منظورم اینه کلا امسال رقابت شدید تره گویا

اره بنظرم رقابت  شدیده 

چون همه خونه بووودن نشستن درس خوندن 🤔

دختر پاییزیِ مادر🍂🍁بيا و زندگی مامان زمستونیت ⛄️رو بهاری کن ♭😍😍🥰 ..
به این چیزا اصلا فکر نکن  به این فکر کن که تو تجربی باید همه درصد زیر 80 نداشته باشی واسه رتبه ...

به نظرت تغییر نظام بدم به جدید 

اخه درصد بالای ۸۰ تو همه درسا برا نظام قدیم

خیلی سخته

به نظرت تغییر نظام بدم به جدید  اخه درصد بالای ۸۰ تو همه درسا برا نظام قدیم خیلی سخته

مگه الان میشه ویرایش کرد؟؟

یه صلوات واسه حاجتم میفرستی خدایا یه حس پاک و واقعی و دوطرفه بین منو اونی که بهش علاقه دارم قرار بده بهم برسیم و خوشبخت بشیم😍😍😍
2738
به نظرت تغییر نظام بدم به جدید  اخه درصد بالای ۸۰ تو همه درسا برا نظام قدیم خیلی سخته

اتفاقا تو نظام قدیم همه چند سال پشت کنکور بودن براشون راحت تره و فکر میکنم امسال نظام قدیمو راحت تر میگیرن... نظام جذید خیلی فرق کرده من خودم واسه 1400 دارم نظام جدید میخونم قدیم بودم الان دیره واسه جدید اومدن

خدایا مرسی❤️💋
اتفاقا تو نظام قدیم همه چند سال پشت کنکور بودن براشون راحت تره و فکر میکنم امسال نظام قدیمو راحت تر ...

نظام جدید خیلی راحتتر شده درسته؟

من زیست و شیمی نظام جدید رو نگاه کردم دیدم 

متنش با نظام قدیم فرق داشت 

واسه همین قدیم رو انتخاب کردم چون فکر کردم برام مشکله بخوام به متن نظام جدید عادت کنم

شنیدم سنجش دوباره مهلت ویرایش میزاره اگرم نزاره درخواست میدم تو سایتش

واقعا؟؟من معدلمو اشتباه زدم .چطوری باید تو سایتش درخواست داد یادم میدی؟

یه صلوات واسه حاجتم میفرستی خدایا یه حس پاک و واقعی و دوطرفه بین منو اونی که بهش علاقه دارم قرار بده بهم برسیم و خوشبخت بشیم😍😍😍
نظام جدید خیلی راحتتر شده درسته؟ من زیست و شیمی نظام جدید رو نگاه کردم دیدم  متنش با نظام قدی ...

خیلی خیلی فرق کرده شیوه بیانش اگه نه درسا که هموناس و اینکه 20درصد مطالب  حذف شده و جدید اضافه شده 

خدایا مرسی❤️💋
واقعا؟؟من معدلمو اشتباه زدم .چطوری باید تو سایتش درخواست داد یادم میدی؟

تو حاشیه سایت سنجش بالای سایت سمت چپ 

ارسال درخوایت رو بزن 

اگه عضوی وارد شو و درخواست بده 

اگه عضو نیستی اول عضویت رو بزن 

فرم رو پر کن 

بعد که عضو شدی درخواست بده

تو حاشیه سایت سنجش بالای سایت سمت چپ  ارسال درخوایت رو بزن  اگه عضوی وارد شو و درخواست ب ...

درخواست دوستی میدم قبول کن بی زحمت میام مشکلمو میگم آخه عضوم ولی رمز ورود رو برام نفرستاد نمیدونم چرا این طوریه

2706