2733
2734
عنوان

کابینت آبچکان

289 بازدید | 7 پست

دوستان قسمت‌ پشت‌ کابینتو‌ چیکار‌ میکنید‌ که آب بهش‌ نخوره و ام دی افش‌ خراب نشه؟

تعداد رای : 0
نظرسنجی
روکش‌ چسبی‌ میزنید
0
0%
یه کار دیگه میکنید
0
0%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام وقت خوش. می خواستم بهتون بگم من تازگی با سایتی آشنا شدم که بیشتر افرادی که در صنعت کابینت سازی کار می کنند را دور هم در سایت جمع کرده. اونجا هم یراق آلات کابینت مثل جک کابینت و هم تجهیزات کابینت مثل آبچکان استیل، صندلی لهستانی، سنگ طبیعی روی کابینت وقفسه داخل کابینت را می تونی در سایت چوبکاران خرید بکنی

ما آپارتمانمون نو ساز بود و همه همسایه ها نیاز به آبچک و دستگیره و قفل و ... داشتن 

با همسایه ها هماهنگ کردیم. همه مون از سایت ابزار عمده آبچک هامون و دستگیره هامون رو خریدیم. خیلی به صرفه تر شد . آبچکی که قیمتش در بقیه سایت ها حدود 350 بود رو ما همون برند رو 220 خریدیم. 

کلا اگه آپارتمان هستید خیلی از چیزا رو با همسایه هاتون هماهنگ کنید و عمده بخرید. خیلی به نفعتون هست. در واقع اینجوری از بازار خرده نگیر . هماهنگ کن و عمده خرید کنید.

ما خیلی مقایسه کردیم. قیمت های سایت ابزار عمده خیلی عالی بود برامون.

سلام دوستان  *واقعا خوب بود*

**من دنبال لوازم آشپزخانه ایرانی می گشتم که به یه سایت برخوردم که واقعا برام جالب بود 

چون توش کلی یراق و اکسسوری جالب و بروز واسه آشپزخونه داره از آبچکان های مختلف با برند های متفاوت

تا سوپر یخچالی های باحال کابینتی و..... اکسسوری های کمدی اتاق خواب

دستگیره های مختلف کابینتی و دستگیره ورودی درب با جنس ساخت مختلف زاماک و برنجی

دستگیره های هوشمند اثر انگشتی خلاصه که خیلی جالب بود 

چیزایی که تو این سایت هست هیجا پیدا نمیکنی چون واقعا خاصه لینکشو میزارم براتون ببینید. یراق جم

.

حضوری هم دارن شمارشون تو سایت هست

آشنا هم هستند بگید آقای حسینی من رو فرستاده تخفیفم میدن

2738