2733
2734

روز عید فطر عقد پسر برادر شوهرم بود. من چون مقلد سیستانی بودم روزه گرفتم ولی شوهرم ب گفته رهبر عیدش بود. ساعت یک ظهر شوهرم گفت برم عقد حسین تو روزه ای و بخاطر کرونا نمیخاد بیای. منم دیدم بچه هام دارن اذیتم میکنن و از طرفی هم هم خاهرشوهرم هم پسرش ی مدت از سادگی شوهرم سواستفاده کردن و تیغش زدن‌.الانم بدهیشون نمیدن. باخودم گفتم حالا میخاد بره کادو هم بده بهشون😏 اجازه ندادم بره. فقط دوتا از برادرشوهرام بدون زناشون رفته بودن عقد

حالا عذاب وجدان گرفتم.میگم دل خاهرشو شکوندم کاش میذاشت بره و از این حرفا. کارم اشتباه بوده؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ول کن دیگگذشت

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738

من اگر تو اين شرايط بودم خودم قبل از اذان ظهر از شهر خارج ميشدم بعد روزم باطل ميشد و ميرفتيم من اعتقاد دارم دل شكستن از نگرفتن روزه گناهش بيشتره

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.
2706