2733
2734

یه سوال اشپزی دیگه دارم مثلا اگه ادم مهمون داشته باشه و بخواد فینگرفودایی مثل پیراشکی گوشت یا بورک غذای ترکی یا مثلا اسنکی چیزی درست کنه قطعا نمیتونه همون لحظه جلو مهمون درست کنه باید چند ساعت قبل بپزه بزاره کنار اون وقت یخ میشه ک مثل پیراشکی گوشت :/ بزاری تو سفره بد مزه نمیشه ؟؟؟ 

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  

میشه:/

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

داغ کن قبل اوردن یا امادش کن اونموقه بسرخ یا تودستگاه بذار

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2731
نه اتفاقا فینگرفود سرد میشه خوشمزه تره.اگر سوسیسی درست کردی نهایت یدقیقه بزار تو مایکروفر.اگر الویه ...

مثلا قسمت یخ زداییشو باید بزنم؟؟؟

فینگر فود.الویه درست کن

و...کشک و بادمجون.....تمام غذاهای ک سرد خورده میشه و خوشمزه تر میشه فینگر فود کن

اندازه ب لقمه خیلی کوچیک بزرگتر درست نکنی ک دیگه فینگر فود نیست

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
2738
چی میشه یخ شه بد نمیشع ینی؟؟ یا بزاریمش سولاردوم داغ شه

یخ بشه بد میشه بنظرم من ک دوس ندارم غذای یخ

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
فینگر فود.الویه درست کن و...کشک و بادمجون.....تمام غذاهای ک سرد خورده میشه و خوشمزه تر میشه فینگر ف ...

پس فردا مامانم مهمون داره ۲۰ نفر میخوام براشون پیراشکی گوشتو جیب تاجر مرغ درست کنم جیب تاجر ک موادش یخه ولی پیراشکیه داغ میترسم خراب شه چون مامانم عروس پاگشا میکنه مبخام سفره همه چی تموم باشه تیرامیسوم درست میکنم

پس فردا مامانم مهمون داره ۲۰ نفر میخوام براشون پیراشکی گوشتو جیب تاجر مرغ درست کنم جیب تاجر ک موادش ...

بزار تو مایکروفر نهایتش یه دیقه 

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
داغ کن قبل اوردن یا امادش کن اونموقه بسرخ یا تودستگاه بذار

یه سوال اگخ اماده بزارم کنار فق موقع سرو شام سرخش کنم اون موقع خمیرش خراب نمیشه دوساعت بیرونع

2706