2733
2739

بچه ها من اوایل ازدواج خیلی خیلی کوچیک بودم 

کار خونه و اشپزی و سیاست و اینا کلا صفر بودم شوهرمم ۹ سال ازم بزرگتر بود حرف حرف اون بود نه بیرون میبرد نه تفریحی نه چیزی به زور برا خونه خرید میکرد با اینکه وضعش خوب بود اما دست بزن وحشتناکی داشت و خیلی خیلی بد دهن بود الفاظ رکیک مثه نقل و نبات 

در کنار همه اینا بخاطر من خیلی سفت و سخت جلو خانوادش در میومد 

اما دوستم داشت منم بچه بودم خیلی کتکاری میکردیم حرفای بچگانه و... بحث های بیخود من بیرون میخواستم اون نمیبرد دائم با رفیقاش بود همه تایم های بیکاریش با دوستاش بود

کم کم اختلاف ها شدت گرفت 

خونمونو بردیم بالای خونه مادرش و من حامله شدم 

کلا دست به خرید ضعیفی داشت و کتک هم خیلی میزد حتی تو دوران بارداری خیلی هم برای من خسیس بود 

کم کم شبا خونه نمیومد نه ناهار نه شام با من نبود همش بیرون شبا نمیومد تا زنگ میزدم خاموش میکرد تا حرف میزدم میگفت برو نمیخوامت 

خانوادشم اعتنایی نمیکردن

من تنها بودم با دخترم 

این ۷ یا ۸ ماه اخر علنا میگفت نمیخوامت برو من زن دارم شده بودیم دوتا همخونه تا کوچکترین اعتراضی میکردم میگفت نمیخوامت بذار برو خوشم نمیاد ازت و جدی هم میگفت 

منم کم کم دلزده شدم از این مدل زندگی تنها بودم و نیاز به محبت داشتم اونم دریغ میکرد حتی رابطه جنسی هم نمیگرفت با من 

چندین بار خیلی فجیع دعوا کردیم و کتک خوردم سرم شکست و بخیه خورد 

تا اینکه خیانتشو فهمیدم به مادرش گفتم بهم گفت برو گمشو از زندگی پسرم بیرون دختره خیابونی جالبه هه ....منم بهش گفتم پسرت زنا کاره رفته پشت سر من گفته این به بچم گفته زنا زاده پدرشوهرمم باهام قهر کرد 

منم موندنو جایز ندونستم ۶۰ روزه اومدم بیرون از خونه 

این مدت مهرمو اجرا گذاشتم جهازمو جمع کردم و ترک انفاق شکایت کردم اینم بگم یکبار برگشتم همون اولا که قفل درو عوض کرده بود و راهم نداد دیگه منم افتادم تو کار دادگاه و شکایت 

تو این دو ماه چند بار منت کشی کرده اما از روزی که جهازمو جمع کردم مبگه همه چیز تموم شده ابرومو بردی و دیگه من نمیخوامت 

کاربر خیلی قدیمی مثلا ۹۴ اونموقع ها 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو روز پیش یه قرار گذاشتم باهاش گفت ما بدرد هم نمیخوریم دیگه همه حرمتا ریخته فقط هوا دخترمو داشته باش مواظبش باش 

گفتم بیا از صفر شروع کنیم با کمک مشاور گفت نه خانوادش نمیذارن دیگه برگرده گفتن ما نمیخوایم اون دخترو 

همه چیز خراب شد 

من داغون شدم 

شب نیومدناش بی توجهی و بی محبتی هاش روزایی که تا دو هفته دلتنگ یه اغوش ساده بودم و اون ازم دریغ میکرد الفاظ رکیکش که هر روز و هر شب میگفت بهم 

خرید نکردناش با تمام پولداریش حالا فکر و خیال ولم نمیکنه حس میکنم برای دومی عالی میشه منو بچمو ول کرد به امون خدا و میگه دیگه زندگی زندگی نمیشه

2731

جدا شو و اون طفلک بچتم نجات بده

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...
2738

بچه رو بده بهش خودتم برو دنبال زندگیت وقتی پول دارع بزار ب بچت برسه

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

اگه میتونی و دلت میاد بچه رو بنداز گردنش تا خییییلی خوش نگذره بهش😞😞😞البته میدونم خیلی سخته 

برای برطرف شدن مشکلاتم و سالم بودن نینیم یصلوات بفرستید لطفا🙏

@دختر_گرانبها    

بیا عزیزم من برای شوهرم یه نوجوون تر و تازه صرفا برای هوس بودم یا عشقش کلا ته کشیده امیدی به برگشت و ساختن هست زا همه چیز تمومه من دارم خود ازاری میکنم ؟؟؟؟

عمر و جونیت رو به پای همچین آدمی نذار 

قوی باش 

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2706