2737
2734
عنوان

کسایی که واسه سیسمونی تخت نخریدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1160 بازدید | 50 پست

من ولس پسرم تخت خریدم اصلا استفاده نشده ! ولی گهواره رو تا ۴ ۵ ماه هر روز استفاده میکرد ، واس دخترم الان تخت نخریدم ولی گهواره ام نمیخرم ( میترسم حواسم نیس پسرم گهواره رو‌هل بده بلا ملا سر بچه بیاد )

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم از همینا خریدم اصن استفاده نکردم بعدشم بچه خیلی زودتر قد میکشه حتی تا یکسالگی هم نمیتونه استفاده ...

نمیدونم والا من کمدش و ویترین بزرگ برداشتم ولی تخت نخریدم کلا  فامیل ما هرکی خریده بلااستفاده س

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
اخه جاگیره تا کی بچه بخوابه روش یا نخوابه

من خودم مستاجرم معلوم نيست سال ديگه يا حالا هروقت جا داشته باشم يا ن

جامم زياد نيست اما كل سيسمونيشو ميخرم همه چيو 

ميتوني بخري اما بگي برات سرهم نكنن

همون جوري بزاري انباري اي جايي تا يه جا بزرگ تر رفتي يا هرچي استفاده كني

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
من خودم مستاجرم معلوم نيست سال ديگه يا حالا هروقت جا داشته باشم يا ن جامم زياد نيست اما كل سيسمونيش ...

چه کاریه خب بزارم انباری خاک بخوره

تیکر یک سالگی پسر گلم😍

اگه خونت جا داره حتمن بخر اگه جا نداره مثل من پولشو بگیر یه حساب برا نی نی باز کن بزار توش بزرگتر که شد اگه جا داشتی میگیری 

97.7.7 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰                                                  بعد از کلی انتظار مادرشدم🥰
من میخوام گهواره بخرم فقط . 

منم گهواره خریدم تا ۵ ۶ ماه استفاده کردم بعدم گذاشتن رو حالت ثابت استفاده کردم الانم که کوچیک شده جمش کردم تقریبا تا ۱۱ ماهگی اسفاده کردم

97.7.7 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰                                                  بعد از کلی انتظار مادرشدم🥰
2740
مگه نمیخوای جدا بخوتبونیش خوب

بچه تا دوسالگی باید با مادر بخوابه بعد تو یه اتاق اما جدا تو سه سالگی اتاق جدا دکتر پسرم اینجوری گفت

2706