2703
2553
عنوان

کسایی که واسه سیسمونی تخت نخریدن

1134 بازدید | 50 پست

بعدش پشیمون نشدید؟

من گهواره برداشتم..مامانم گفت حرفی نیست برات بخرم ولی جاگیره معلوم هم نیست بچه بخوابه روش یا نه..فامیل ما هرکی خریده پشیمون

تیکر یک سالگی پسر گلم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من کلا تخت و کمد نخریدم اخه خونمون یه اتاق داره  اونم تخت و کمد خودمه عوضش بابام پولشو داد بهم

97.7.7 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰                                                  بعد از کلی انتظار مادرشدم🥰

من براش تخت ۱۳۰ سانت گرفتم تخت کودکه اسمش .حالت ننو هم داره هم ثابت .تا ۷ سالگی هم میشه بخوابه بعدش .براش تخت بزرگ‌میگیرم خیلیم راضیم

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

من نخریدم چون اصلا جاشو ندارم فقط تخت پارک خریدم براش میدونم هم پشیمان نمیشم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2714

من که نوجوان خریدم راضی هستم وقتی میخام پاشو عوض کنم و رو پا بخوابونم خودم میشینم روش اصلا به زانوهام فشار نمیاد !رو زمین خیلی سخته

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
من تخت گهواره کوچیک خریدم تا دوسال میشه استفاده کرد

همین عالیه

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
من براش تخت ۱۳۰ سانت گرفتم تخت کودکه اسمش .حالت ننو هم داره هم ثابت .تا ۷ سالگی هم میشه بخوابه بعدش ...

مال منم یه تخت گهواره خیلی کوچیکه

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
من تخت گهواره کوچیک خریدم تا دوسال میشه استفاده کرد

منم از همینا خریدم اصن استفاده نکردم بعدشم بچه خیلی زودتر قد میکشه حتی تا یکسالگی هم نمیتونه استفاده کنه کوچیک میشه براش

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂
2706