2737
2734

پریودام نامنظم و خونریزی و دلدرد شدید دارم

سونو دادم فیبروم دارم3 سانت هستش

خیلی نگرانم شب و روزم گریه شده

مجردم

کسی با دارو خوب شده

طب سنتی چی

توروخدا اگه اطلاعاتی دارید بهم بگید

سلام من داشتم. 8ماه تمام تو خونریزی بودم حتی 12فروردین از درد و بیحالی بستری شدم ارژانسی ولی هیچ فایده ای نداشت. تا رفتم شهرستان یه خاننی گفت تا سه روز پودر زاج بزار اذیتت میکنه وای تحمل کنی خوب میشی. تا سه روز گذاشتم خیلی اذیت میشه ادم باید تحمل داشته باشی. بعد چند روز نمیدونی چه دفع های داشتم یعنی میگفتم این گند و گوه ها همش تو شکم من بوده خدارو شکر راحت شدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
اصلا خودم متوجه شدم که خوب شد چون دیگه راحت شدم دل درد نداشتم پریودمم منظم شد دیگه نرفتم. هرچی اشغال ...

ببخشید یعنی پودر زاج رو توی اب حل کردید و توی این اب نشستید؟؟؟

خوش به حالتون.....خداروشکر خوب شدید

خیلی بد شد دقیقا دوماه قبل ازدواجم شروع شد تا 7ماه بعدش مثل روح شده بودم دوماه پریود نشدم 8ماه مدام پریود بودم یه روزم نشد قطع بشه شوهرم میگفت تو مریضی داشتی بمن نگفتی اوضاع بدی داشتم چهار ملیون ته حسابم داشتم همش خرج شد بخاطر این لعنتی بی فایده بود یه دکتر هم که بهم گفت دیگه مشکوکی باید بری ننونه برداری

اصلا خودم متوجه شدم که خوب شد چون دیگه راحت شدم دل درد نداشتم پریودمم منظم شد دیگه نرفتم. هرچی اشغال ...

وای چ خود منم فیبروم تو مرکز کیستیک زده بود دارم هیچوقت درد و خونریزی تو پری ندارم.پودر زاج بگیرم از عطاری میزارن تو واژن؟چن بار در هفته؟

فیبروم شما چند سانت بود

3سانت تو سونو زده بود. ولی شاید باورت نشه طی یک هفته شاید یکی دو کیلو دفع داشتم. اون زمانی که پریود نشده بودم انگار همش جمع شده بود حالت چربی سبز رنگ از رحمم با خون سفت مونده میزد بیرون

2706