2737
2734
عنوان

پایان خوش داستان امثال رومینا!

604 بازدید | 12 پست

سالها پیش که دانشجوی حقوق بودم و ارتباط خوبی با اساتید و کارمندان دانشگاه داشتم و این ارتباط سبب می شد تا هر وقت اراده کنم در دادگاه هایی که اساتیدم قاضی آن شعبات بودند حضور داشته باشم و پشت میزی بنشینم 

قاضی یکی از شعباتی ک به آن زیاد رفت و آمد داشتم از اساتید ارجمندم بود و پرونده ای داشت که دختری 15 ساله به همراه مردی 35 ساله اقامه دعوا کرده بودند تا از دادگاه به دلیل مخالفت خانواده دختر اجازه عقد بگیرند .

پدر و مادری که مثل مار به خود میپیچیدند و دختری که کوتاه نمی آمد و مردی که اتفاقا یک بار ازدواج کرده بود و منتظر بود تا اجازه عقد بگیرد و دختر نوجوان را با حکم دادگاه به حجله ببرد.

قاضی ابتدا دختر را فراخواند و حرفهایش را شنید 

سپس خواستگار را فراخواند و با پرخاش و تندی و حتی تهدید به او فهماند که تا پایان حکم اگر بفهمد هر گونه ارتباطی به هر شکل با دختر داشته باشد عواقب وحشتناکی خواهد داشت.

سپس مادر دختر را صدا کرد از مادر پرسید آیا شده پدر دختر نواشش کند و شب ها برایش قصه بخواند یا با او حرف بزند تا بخوابد ؟

زن گفت به هیچ عنوان اجازه نمیدهم !!!! یعنی چه ؟؟؟؟!!

چه معنی دارد پدر به دختر دست بزند!!!!

قاضی نگاهی کرد و گفت آیا شما این کار را انجام میدهی و مادر گفت : نه !!!

گفت از چه سنی دیگر دخترت را حمام نمیکنی؟؟ مادر گفت از کودکی به او آموخته ام خودش حمام کند و چند سوال دیگر نظیر این سوالات پرسید و جواب هایی شبیه این جواب ها گرفت.

سپس قاضی دستور داد پدر هم بیاید و به پدر و مادر گفت آیا با این ازدواج مخالفید ؟ گفتند بله!!

قاضی برای سه ماه آینده وقت تعیین کرد و گفت در این مدت دستوراتی میدم که باید به آنها عمل کنید 

هر شب پدر باید دختر را نوازش کند با او حرف بزند تا بخوابد 

مادر هم باید مدام فرزندش را نوازش کند و حتی گاهی او را به حمام ببرد و ... و دستوراتی دیگر که برای من عجیب بود !!

تاریخ سه ماه بعد را یادداشت گردم و راس زمان مقرر در شعبه حضور یافتم به شدت هم میترسیدم با اصرار دختر و آن مرد به دلیل بلوغ و رشد دختر و سایر شرایط که مهیا بود قاضی رای به ازدواج آن دو بدون اذن پدر دهد .

در کمال ناباوری دختر به همراه پدر و مادر در شعبه حضور یافت و اعلام کرد دیگر تمایلی به ازدواج ندارد و ماجرا به اتمام رسید!!

پس از خروج آنها ، استاد رو به من کرد و گفت من خودم دختر دارم این دختر عاشق نبود و شوهر نمیخواست و در واقع نیاز به نوازش و لمس و توجه داشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حال دوباره قصه امثال رومینا رو مرور میکنیم :

رومینا دختری سیزده ساله بود .... و پدرش با داس در حالی که دخترش خواب بود گردنش را برید....

رومینا و رومیناها نه عاشقند !!! نه مشکل ناموسی دارند !!! این دختر ها توجه و احترام و لمس و نوازش نیاز دارند که از پدر و مادر دریافت نمیکنند و برای رفع مشکل به سمت بیرون از خانواده می روند .

رومینا رفت اما ما یاد بگیریم که دخترهایمان نیاز به توجه و عشق و لمس و نوازش پدر و مادرهایشان دارند.

این جملات که :

رومینا عاشق بود ........ کودک همسری چاره درد است .......این بچه خودش هم مشکل اخلاقی داشت و چرا به دنبال آن مرد رفت ..... و دلم برای پدرش میسوزد که بی ابرویی را تحمل نکرد و .......

گفتن این جملات مانند این است ما هم داس برداشته ایم و گلوی رومینا و رومینا ها را می بریم 

2728

با اینکه داستان تخیلی بود 

ولی واقعیت اینکه وقتی به بچت محبت نکنی اونم میره از بیرون محبت دریافت کنه

درخت نکاشتین که پاش آب و کود بریزین محصول بده

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  

منم بچم خیلی اذیت میکرد

از خودم شروع کردم

محبت کردم

الان خوب شده

فهمیدم مشکلش منم نه اون

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
2738

من دختر داشته باشم بش محبت میکنم قوی و مستقل بارش میارم حتما تشویقش میکنم درس بخونه و کار کنه دوست پسر هم داشته باشه ولی وابستگی الکی نداشته باشه ازاد باشه هر لباسی ک میخواد بپوشه هر جور دلش میخواد ارایش کنه بهش میگم ب حرف مردم ضد زن پشیزی اهمیت نده ک نهایت ارزش ی دخترو ب بکارتش میدونن

این تجربه آقای سروش علیزاده بود  وقتی این تجربه رو خوندم خیلی دوست داشتم اینجا باز نشرش بدم که ...

استارتر عالي بود واقعا حرف حق. بعضي از پدر و مادرا وظائف خودشونو فراموش ميكنن كلا.

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️