2733
2734
عنوان

افتضاحی که دیروز همسایمون با دخترش به بار آورد🤮🤮🤮

| مشاهده متن کامل بحث + 5357 بازدید | 216 پست

خوب کاری کرد زدتش من جرات نمیکنم به موش دست بزنم چ برسه گیس کشی و فش چه کارا چ حرفا😒😒

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه آدما لحظه خشم و عصبانیت ک با منطق و شیک برخورد نمیکنن، رفتاری ممکن ه بکنن ک برای ما خیلی عجیب باشه و همینطور ما گاهی رفتارهایی میکنیم که از نظر دیگران عجیبه، جواب سوال شما فقط به شما مربوط میشه اگه تاثیر خوبی رفتار و کردارشون نداره قطع رابطه کنید اگه آدمهای خوبی هستند و حالا ی اتفاقی افتاده راز نگه دار باشید و چشمتون رو ببندید و ندید بگیرید

ایش چقدر دهاتین اره قطع کن

معلومه خودت از اون روستایی های اصلی ک انکار میکنن اصلانم فوش نیس بشین بزرگ شو یکم

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
2738
از خنده ات بیشتر خنده ام گرفت  چون من خشکم زد یه لحظه داستانو خوندم  😅😅😅😅

آخه یه بار با دخترم دست به یقه شدم اون یادم اومد

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂