2733
2734
عنوان

افتضاحی که دیروز همسایمون با دخترش به بار آورد🤮🤮🤮

| مشاهده متن کامل بحث + 5357 بازدید | 216 پست
درسته ولی مادر کافر هم باشه و ادمو له کنه نباید سر و بلند کرد. مادرا خیلی طحمت کشیدن تا ما ب اینحا ب ...

البته که باید از دید دختر ۱۷ ساله ای که توجمع تحقیر شده نگاه کنیم و مطمئنا رفتار مادرش بارها تکرار شده وقتی والد بزرگسال نتونه رفتارش و کنترل کنه به ش هم نمیتونه ما هرچی بکاریم برداشت میکنیم مادر خیلی زحمت کشیده درست ولی خودش خواسته که این مسئولیت و بپذیره و بچه دار بشه  کسی مجبورش نکرده و از این لحاظ منتی به سر بچه ش نداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما بچه نداری خودت؟

بچه ندارم و اگر میخواید بگید چون بچه نداری نمی تونی مادر و زحمت هاش و درک کنی و.....باید بگم این ها فقط یک توجیح  برای والدین که وحدانشون و راحت کنند شما اگر مادر هستی یا یه روز مادر باشی مگر غیر از این که خودت خواستی بچه دار بشی پس در قبال چیزی که به وجود اوردی مسئولی و توجیحی برای اشتباهت نداری

2731
بچه ندارم و اگر میخواید بگید چون بچه نداری نمی تونی مادر و زحمت هاش و درک کنی و.....باید بگم این ها ...

من هنوز بچه ندارم و فقط سه ماهمه،، و الان میفهمم بچه و قدر زحمت مادرهارو، راسته که میگن تا مادر نشی چیزی و درک نمیکنی

من هنوز بچه ندارم و فقط سه ماهمه،، و الان میفهمم بچه و قدر زحمت مادرهارو، راسته که میگن تا مادر نشی ...

حرف شمادرست شاید نتونم درک کنم یه مادر چه زحمتی میکشه ولی یه چیزی قابل انکار نیست یه مادر خودش خواسته این زحمت و تحمل کنه و به هیچ کسی برای این موضوع منتی نداره و هیچ کدوم از این زحمت ها مجوز بد رفتاری به اون و نمیده مسئولیت پذیری یعنی همین