2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما نشده که میخوام خداخودش درد رومیده درمانم میده

قبلنا من فکر میکردم خدا حواسش بمن نیس. اما وقتی معحزه شو دیدم میفهمم هیچ دکتری نیاز نیس فقطه فقط باید از ته دل از خدا بخای. اخه مگه داریم از خدا مهربونتررر. محاله چیزی بخای و نده

2728
قبلنا من فکر میکردم خدا حواسش بمن نیس. اما وقتی معحزه شو دیدم میفهمم هیچ دکتری نیاز نیس فقطه فقط بای ...

فعلا که چندساله نشده شماهم نیازنیست اینجاامربه معروف بکنیدشایدخدابراشمااونطورخواسته برامن یه طور دیگه حتما نمیشه که پیگیرهستم 

ای خواهر کدوم دکتر برای رضای خداکارمیکنه همه پوشکین برو بیمارستان زینبیه قسمت ناباروری

متظورم نبود پول نگیره منظورم الکی هی نفرستت دنبال کارای بیخود وهی بدونه وپول زیادی بگیره

متظورم نبود پول نگیره منظورم الکی هی نفرستت دنبال کارای بیخود وهی بدونه وپول زیادی بگیره

بیمارستان زینبیه بنظرمن خوبه منم همونجا ای یو آی کردم

میشه برای خوشبخت شدنم تو زندگی صلوات بفرستین
2740
فعلا که چندساله نشده شماهم نیازنیست اینجاامربه معروف بکنیدشایدخدابراشمااونطورخواسته برامن یه طور دیگ ...

نشده حتما درست از خدا نخاسی و از ته دل و با دل شکسته نخاسی. منم امر به معروف نمیکنم . حقیقتو گفتم من برا بارداریم نگفتم معجزه دیدم! برای یه چیز دیگه معحزه دیدم! خود دانی . صلاح خویش خسروان دانند

نشده حتما درست از خدا نخاسی و از ته دل و با دل شکسته نخاسی. منم امر به معروف نمیکنم . حقیقتو گفتم من ...

خداروشکر به شماداده..ازکجامیدونید قضاوت میکنید فقط میاید میگید دل میشکنید..حتما شماخوبید مابد 

2706