2737
2734
عنوان

کافر هم همچین کاری نمیکنه بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1155 بازدید | 98 پست
نه همه ک مث هم نیستن مادر شوهر داریم فررررشته😍 استارتر اصلا ناراحت نشو برا نی نی خوب نیس..هرکی با ...

خوب ایشون یه طوری گفت انگار هر کی پسر داره نفهمه خب ناراحت شدم 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
نه همه ک مث هم نیستن مادر شوهر داریم فررررشته😍 استارتر اصلا ناراحت نشو برا نی نی خوب نیس..هرکی با ...

میدونم عزیزم.ولی به آدم بر میخوره.شوهرم نخورد اونو.گفت بندازش سطل آشغال..همین خوشحالم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک قراره دو بار مادرشوهر بشم😂😂😂😂ای خدا 

😂😂😂😂😂 ایشالا هرکی اینطوری میگه خدا بهش پسر بده که بعدا مادرشوهر شه😁😁😁😁😁

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2728
میدونم عزیزم.ولی به آدم بر میخوره.شوهرم نخورد اونو.گفت بندازش سطل آشغال..همین خوشحالم کرد

خب خداروشکر ک همسرت فهمیدست.زیاد باهاش رفت وآمد نکن نی نی تم ک دنیا اومد نذار ب بهونه بچه زیاد بیاد و دخالت کنه..

به نیت 
اگه عروستو با دل جون دوست داشته باشی چون زن پسرته , اگه خودشم خانوم باشه فرشته ایی

هنوز که پسرم به دنیا نیومده 😁 ولی ایشالا مادر شوهر خوبی بشم براش مثل مادر شوهر خودم 😀 

2738
2706