2733
2734
عنوان

چرا این انداما توی ایران بد محسوب میشه ولی اونطرف عالی؟📷

| مشاهده متن کامل بحث + 1429 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لاغرهای ایران، سینه و ب.ا.س.ن ندارن عین چوب صاف هستن وگرنه الان همه دنبال اندام بدون شکم و پهلو و ...

اینا هم ندارن

مارگو رابی ک قشنگ ۶۵ یا ۷۰ هست

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
2728
چون اینجا مانتو یا چادر میپوشیم شبیه مترسک میشیم 🤕من قدم ۱۷۰ هست با وزن ۶۰.بامانتو میگن واااای چقد ...

منم یه دوستی داشتم که از هرکسی که تا به حال دیده بودم خوش اندام تر و با کلاس تر بود

قدش ۱۷۴ وزنش ۵۸ سینه و باسنش هم پر بود پهلو هم نداشت ماشالله به ایشون و شما

اگه حس خودمون نسبت به اندام خودمون واقعا خوب باشه و شک نداشته باشیم به احساسمون ،این حس به اطرافیان منتقل می شه...پس رو اعتماد ب نفسمون کار، کنیم مشکل فقط همینه،حالا هر جوری که می خواد باشه،حتی خیلی چاق حتی خیلی لاغر حتی خیلی ....همه جوره زیباست 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
بگو زن توخبلی چاقه منواستخون میبینی وگرنه من نرمالم

دگ خیلی حساس شدم

خدایی اندام خانمش توپر ینمه تپل خوبه 

توی این لباسا خیلی خوبه😣😣😣چقد از خودم بدم میاد

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛

به سلیقه قاجاریا رجوع کن😂هنوز تو اون دوران موندن

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2740
دگ خیلی حساس شدم خدایی اندام خانمش توپر ینمه تپل خوبه  توی این لباسا خیلی خوبه😣😣😣چقد از خو ...

والا اون رابطه داره معلومه سرحاله خیلی تاثییرداره تومجردی اصن خودتومقایسه نکن

برای این که مردای ایرانی ۴۰به بالا میپسندن😂😂😂

یا رب دل یارم پراز غم نکنی        با تیر قضا قامت او خم نکنی     ای چرخ فلک تورا به قران سوگند    یک مو زسر عشق جانم کم نکنی😍😍
منم یه دوستی داشتم که از هرکسی که تا به حال دیده بودم خوش اندام تر و با کلاس تر بود قدش ۱۷۴ وزنش ۵۸ ...

آره.بیرون چون بدن پوشیدس کسی چیزی نمیبینه😉😁دوس دارن پرتر باشی.ماهم اگر مثل اونا بپوشیم یه کم شکم بزنیم آنی معلوم میشه و بد دیده میشه.

😍😍😍مرسی🤗

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی