2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عفونت ک باعث جلوگیری نمیشه.

بله امکانش هست

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
2728

عفونت برای بارداری خطر نداره؟ 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بله امكانش هست اما ٤٠ درصد

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 

اگه پریودیت منظمه امکانش کمه...منم امروز واسه اولین بار این کار کردم ب عمرم...اما تازه پریودم تموم شده تخمکی نیست واسه لقاح

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
2738

من اولین بار و حسابی هم جا خوردم...تصورم چیز دیگه بود...من و همسرم فک نمیکردیم بعدش معذرت میخوام میریزه بیرون...خیلی ناراحت شدم...بازم ببخشید رک گفتم دوستان...

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
من شوهرم پسر میخواد. ☹ یه دختر داریم

عزیزم تو گوگل بزن احتمال بارداری ۳ روز بعد از پریود...اولین لینکی ک میاد رو باز کن کامل توضیح داده...

اره میریزه

واسه همین از اقدام بدم اومد کلا...حالا هر چی خدا بخواد‌..انشالله خدا اگه دلتون بچع میخواد بهتون یه سالمش رو بده و خوشحال باشید

2706