2737
2734
عنوان

کاور ناخن بهتره یا ژلیش؟

4922 بازدید | 17 پست

کاور انجام دادم امسال میخوام ژلیش کنم 

میگن هر دفعه باید ریمو بشه ینی آسیبش ب ناخن زیاده؟ 

از این کاربری دو نفر استفاده میکنن❤️😊......‏دختر باید کمرباریک باشه؟ مگه استکانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ژلیش مثل لاکه... یه مواد میزنن روش میخوره ژلیش رو... ریمورش همینه.. بعضی آرایشگاه ها سوهان میکشن

اهوم آسیبش بیشتر از کاوره ینی؟ 

از این کاربری دو نفر استفاده میکنن❤️😊......‏دختر باید کمرباریک باشه؟ مگه استکانه
2728
ژلیش عزیزم، ای ام ناخن کار😅🤷‍♀️😂

😍😍 عزیزم برای پاک کردن ژلیش هر دفعه ریمو بشه ناخن آسیب نمیبینه؟ حس میکنم کاور کمتره اسیبش

ژلیش کم ترہ آسیبش 

چون فقط ژل روی لاک میتراشه 

ولی کاور مواد میزارہ رو ناخن باید مواد ریمو کنه بعدم سوھان بکشه بیشتر آسیب میبینه بعدش ناخن با کاو و کاشت بعد از ریمو بیشتر وقتا نرم میشه و تا يه مدت ميشكنه ولی لاک ژل زیاد آسیب نمیزنه 

2738
ژلیش کم ترہ آسیبش  چون فقط ژل روی لاک میتراشه  ولی کاور مواد میزارہ رو ناخن باید مواد ری ...

مرسی عزیزم 

قربونت گلم، دیروز برا خودم کاشتع بودم نمیتونستم دس راستمو بکارم 😂سخت بود با دس چپ

وای آره سخته منم دست راستمو لاک نمیتونم بزنم حتی🤣

قربونت گلم، دیروز برا خودم کاشتع بودم نمیتونستم دس راستمو بکارم 😂سخت بود با دس چپ

هر چند ماه باید ژلیش نکنم ک ناخن نازک نشه؟ 

عزیزم 3 هفتع ای یبار باید بری ترمیم، اگع میخوای کمتر آسیب ببینع شما 4 هفتع ای یبار برو

اهوم مثلا اگه 7_8 ماه پشت سرهم ژلیش کنم ناخن استراحت نمیخواد ک بعد ی مدت ژلیش نکنم؟ 

2706