2733
2739

مشکل منو و مادرشوهرم ریاست و  رفت و آمد زیاد بود 

جوری که اوایل عروسیم حتما ۳ روز یه بار یا باید میرفتم یا باید میومد 

دیگه کلافه شده بودم و فکر کردم که من نرم اونام نمیان 

خلاصه من کمتر رفتم ولی اون لج کرد و هر ۳ روز یه بار نیومد و تنها نمیومد حداقل ۱۰ نفر میشدن با خواهراشو اینا میومد تا جایی که دیگه عصبی شدم گریه میکرد مثلا ساعت ۹ دقیق قبل از شام میرسیدن 

من پا میشدم شام میپختم و اینا 

مادرشوهرم میومد تو آشپزخونه به والله تهش یه ظرف میشست بعد جلو روم میگفت هر وقت میام خسته میشم تو خونه ت 

دیدم فایده نداره من نرم اونا میان 

کم کم با شوهرم هماهنگ شدم یه روز در رو باز نکردم با آجر میکوبید تو در خونه 

گذشت و من نامله شدم اوضاعم همین بود زن حامله باید شام و نهار میپختم البته منم میرفتم ولی چون معتقد بودم رفت و آمد زیاد خوب نیست من کمتر میرفتم اونجا 

بچه م که به دنیا اومد به بهونه بچه خیییلی میومد و میرفت دیگه دیدم راهی نیست گوش به حرفش گردم که به قران ش  رئیس زندگیم خدا ازش نگذره انقد رئیس زندگیم شد که نسبت به بچه م سرد شده بودم احساس میکردم بچه اونه 

بچه م شد یک سالش همین جور رفت و آمد ها بود و ریاست اون خانم 

کار به جایی رسید که افسرده سدم دیگه زدم به اون درش 

قبل از کرونا تماساپو کلا قطع کردم بعدم رفت و آمداشونو با هزار بدبختی قطع کردم تا جایی که الان خواهر شوهرام و برادر شوهرام قهرن باهام 

ولی بازم میگم خدایا شکرت که تونستم قیچی کنم پاشو 

به نظرتون راه دیگه ای داشتم؟

دوستان فالگیر قهوه هستم برای اطمینان از صحت کلامم و فالم میتونید از هایلایت پیج در اینستا مطمئن بشید اینم ایدی انستا yas__22_m   شماره خواستین هم  ۰۹۰۳۸۷۸۱۹۵۶ فقط تماس پاسخگو نیستم فقط پیامک لطفا و فقط خانوم تماس بگیرن. هزینشم مناسبه ۲۰ تومن .. خیلی فال باحالیه و حقیقتم داره .تعریف نمیکنم خودتون تجربه کنید🙂معمولا فالش هم ویس حدود ۴ تا ۶ دقیقه ای ارسال میکنم خیلی قشنگ توضیح میدم.

ادمی که خیرش به کسی نمیرسه همون بهتر که دور وبر ادم نباشه خوب کاری کردی به نظرم اونا خودشون باید عقلشون میکشید که شماهم به ارامش نیاز داری 

دلم تنگ است برای باز شنیدن جانم گفتن هایش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ن خوبش

کردی الان با شوهرت رابطت خوبه

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
2738
کار بسیار بسیار خوبی کردی فقط شل نشی یه موقع شوهرت باهات حرف زد ک بیا بریمو این حرفاا فقط کافیه یبار ...

الان رفت و آمد رو دارم ولی ۵ روز یکبار  و در ضمن تماسامون هر روز بود و کمتر از ۱ ساعت نمیشد 

تماسامم کلا قطع کردم

2706