2733
2739
عنوان

نیازمند به دعای شما دوستانم هستم

21 بازدید | 0 پست

بچه ها میشه برامون خیلی دعا کنید؟منو شوهرم از اول ازدواج خیلی سختی کشیدیم از طرف پدر و مادرش هیچ حمایتی نشدیم خونه خریدیم و کم کم سرمایمون رو زیاد کردیم تا الان که ۸ سال از ازدواجمون میگذره تونستیم یه خونه خوب بگیریم اما کمی استرس بدهی هارو داریم.قراره تا شنبه تصمیم گیری کنن که چندتا آپشن فوق العاده به حقوق و مزایای همسرم اضافه شه و اکه اینطور شه تمام مشکلاتم حل میشه.یعنی اکه یکی از این چیزایی که حرفش هست هم موافقت شه باهاش خیلی برامون خوبه.لطفا برامون دعا کنید که بازم مثل همیشه خدا دستمون رو بگیره.

بعضی وقتا به گذشته که نگاه میکنم میگم چقدرر قوی بودم از خونه ۴۰۰ متری پدرم اومدم تو خونه ۷۲ متری ۱۸ سال ساخت همسرم با همه نداری ها ساختم ولی هیچوقت به هیچکس نگفتم.۱۹ سال داشتم اما هی وام میگرفتم با سودش و یکم روش میزاشتیم قسطشو میدادیم تونستیم یکم پیشرفت کنیم.درسته تمام طلاهام فروختم خیلی زیر بار رفتم و فشار رومه اما کاملا تو تمام قدم های زندگیم خدارو لمس کردم.باورتون میشه خونه همسرم اندازه سوییتی بود که تو خونه بابام در اختیار داشتم.اما دم نزدم.یادمه سه تومن کم داشتیم شوهرم به باباش گفت یه ماه بهم قرض بده باباش کفت پول نداشتی چرا خونه خریدی!!!!