2737
2739

پسرم یماه دیگه۲سالش میشه..توی این دوسال یه شب تا صب بدون دغدغه بیدارشدن نخوابیدم

واقعانمیدونم چبکارکنم..عصر نذاشتم بخوابه باباش بردش پارک...کلی خستش کردیم۱۰.۵خوابید بخدا اینقدرخوشحال بودم.باورنمیکردم زودخوابیدا..چشمتون روز بدنبینه۱۲بیدارشد..تا همین الان گریه کرد...الانم بازور فیلم دیدن ارومه

دمنوشی چیزی هست خواب بچه سنگبن شه؟صبحام زودبیدارش کنم چون خوابش تکمیل نشده بعده نیمساعت میخوابه...

واقعا بهم لگید چیکارکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای اینطور دیگه اعصابی نمیمونه...واقعا دارم صبوری میکنم ولی دوسالدیگه باید تایمش درست شده باشه

خوب میشع ولی کم‌کم‌منم اعصاب نمونده برام باورکن تمام‌دندونام دردمیکنن خونم ریختوپاش خودم افسردگی گرفتم ازبی خوابی

منم پسرم تا ساعت سه هرشب بیداره.حالا قبلش خودمو میکشم نذارم بخوابه .ولی فرقی نمیکنه واسش،انگار حسگر داره.دقیقا لحظه ای که من سرمو روی بالش میذارم شروع می‌کنه گریه کردن.دقیقا لحظه غذاخوردن هم بیدار میشه.هرروز و هرشب😔

2738

وای خیلی شبیه منی.پسر منم بیست ماهشه شبا هر دوساعت یبار عین نوزاد بیدار میشه.از شیرم گرفتم درست نشد.عین شما صبح هم زود بیدارش میکنم یکم بعد باز میخوابه افسردگی گرفتم.فقط میدونم عرق بادرنجبویه و دمنوش گل گاو زبون خوبه.اولی رو میدم اما دمنوشو امتحان نکردم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
ی مدت راسیپ دادم خوابش سنگین شده بود ولی ترسیدم رو حافظش تاثیر بذاره بعدها

راسیپ که برا اشتهاس.البته پسر من بد غذام هس

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

پسرمن ۸ ماهشه تا یه هفته پیش تا ۴ صبح بیدار بود

ولی من بالاخره خوابشو تنظیم کردم

به هییچ عنوان نمیزارم بین ساعت ۱۰ تا ۱۱ ونیم بخوابه چون ۱۲ سرحال بیدار میشه

ساعت یازده ونیم به بعد که خوابید خونه رو ساکت میکنم چراغ اتاقم خامووش

شب اول سافت ۲ سرحال بیدار شد ولی من رفتم تواتاق بدون روشن کردن چراغ بازی کردیم یک ساعت که بازی کرد دید همه جا تاریکه فهمید دیگه واقعا میخوایم بخوابیم و وقت بازی نیست دوباره خوابید

چندشب همینجوری بود تا تنظیم شد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

پسرمن خواب رفتنش خیلی سختتره.دوسال و5 ماهشه.ظهرا 1ساعت و نیم شبا هم بعضی وقتا تا2 ساعت طول میکشه بخوابونمش.اصلا خسته باشه زودتر خوابش نمبره ک هیچ دیرتر از مواقع عادی میخابه و زود بلند میشه

وای خیلی شبیه منی.پسر منم بیست ماهشه شبا هر دوساعت یبار عین نوزاد بیدار میشه.از شیرم گرفتم درست نشد. ...

گشنه نیست؟ 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706