2733
2734
عنوان

امان از دست این مردا😤

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 65 پست
الان چن باره شخصیتمو پیش بقیه خورد میکنه ..بهش تذکرم میدم..ایندفعه گفتم اگه دوباره تکرار کنی منم مثل ...

باید بار اول تذکر میدادی گوش نداد بار دوم توام مثل خودش تحقیرش میکردی تا الان ترک کرده بود

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مستقیما به خودش میگم که از دستت ناراحتم وانتظار نداشتم اینحرفو بزنی چون من تمام کمال درخدمتم زندگیم ...

منم اول میخواستم تو خودم بریزم و بهش نگم و قهر باشم‌تا چن روز ولی دیدم خودم نابود میشم ..باهاش صحبت کردم،من چون همیشه پرانرژی و خندونم هیچ وقت عصبانی نمیشم ولی امشببه طور کاملا جدی حرفامو بهش گفتم ..الانم قهره خخخ ولی یک کلمه حرف نزد وقتی داشتم باهاش حرف میزدم

الان چن باره شخصیتمو پیش بقیه خورد میکنه ..بهش تذکرم میدم..ایندفعه گفتم اگه دوباره تکرار کنی منم مثل ...

نه مقابله ب مثل نکن زندگیت میشه میدون جنگ 

انقد بگو بگو بگو تا اویزه گوشش بشه 

نشنیدی مردا عین بچه ان به نظرت یعنی چی!؟

یعنی زندگی باهاشون عین تربیت بچه سخت و زمان بره ‌با زبون خوش هرمشکلی ک داری مستقیم بهش بگو چون شک نکن تا فردا بحث امروزو فراموش میکنه مردامثل مانیستن قلقش رودستت بگیر 

درضمن ی چن وقت یبار کارتیی ک به چشمش وظیفته انجام نده بو خسته بودم هرچقدر غر زد اصلا ب روت نیار جوابشم نده 

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2728
کلفت چیه خو، زن و شوهرن، خو هر کی تو خونه یه سری وظایف داره دیگه

درسته ولی اینجور که جلو جمع بگه چرا فلان کارو نکردی

مثل اینه یه ماه اقا درامد نداشته باشه خانومه جلو جمع بزنه تو سرش

اگه خانومه علاوه بر خانه داری کار دیگم بکنه از وظایفش کم میشه. چون زنه که نباید خودشو بکشه

درکل اسی شاید منظوری نداشته اگه دفع اول دومشه بهش بگو که ناراحت شدی رعایت کنه با لحن و بیان  درست

شوهرمنم چندباراین حرفاروهم پشته سرم هم توی روم جلوی هم خانواده خودم هم خانواده شوهرم سکه یه پولم کرد ...

خواهرجان تو خونه لالن ..پیش مردم بلبل زبون میشن اینم از شانس ماعه ..شوهر منم تعریف نمیکنه ازم..مهم اینه خودمونو قبول داشته باشیم

منم اول میخواستم تو خودم بریزم و بهش نگم و قهر باشم‌تا چن روز ولی دیدم خودم نابود میشم ..باهاش صحبت ...

خخخ میدونسته نمک پرونده و بدجور گند زده براهمین سکوت وقهر کرده 

افرین بهت همیشه باصحبت مشکلاتتو حل کن قهرو دعوا ولجبازی هیچ مردی رو اصلاح نکرده

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿

شوهر من هم جلوی مادر شوهرم گفت نمیشه کشو باز کرد از بس بهم ریخته است 

منم گفتم کم از وجناتت بگو دیگه لازم نیست به مامانت بگی چقدر شلخته ای 

گفت من شلخته ام گفتم نه من شلخته ام بیا برو سر کشو های دیگه میفهمی کی شلخته اس 

لال مونی گرفت همون جا 

مادرش هم گفت شوخی می‌کنه منم گفتم ولی من جدی گفتم 

2740

تو جمع احترام هم داریم ولی یه بار تو خونه بهم گفت از چی خسته ی جارو برقی جارو میکنه ،لباس هم لباسشویی میشوره....چند روز گذشت من هم لباساش نشستم بعد اومد گفت پس کو لباسام

من هم بهش گفتم برو از لباسشویی بپرس  

بالاترین سرعت دنیا                                                سرعت رنگ عوض کردن آدمهاس...🙄
نه مقابله ب مثل نکن زندگیت میشه میدون جنگ  انقد بگو بگو بگو تا اویزه گوشش بشه  نشنیدی مر ...

میدونم فقط داشتم تهدیدش میکردم اونم به طور جدی  خخخ..چون شوهرمنم اخلاقش جوریه که مقابله به مثل میکنه اونم از نوع بدترش ...بخاطر همین مجبورم که این روشو پیش بگیرم..موقع پریودیم از جام بلند نمیشم قدر بدونه

میدونم فقط داشتم تهدیدش میکردم اونم به طور جدی  خخخ..چون شوهرمنم اخلاقش جوریه که مقابله به مثل ...

افرین خودت بلدی دیگه 

👏

تو جمع احترام هم داریم ولی یه بار تو خونه بهم گفت از چی خسته ی جارو برقی جارو میکنه ،لباس هم لباسشوی ...

کار خوبی کردی ولی از اونجایی که شوهرمن عقده ای هست سرم بلا میاره بدتر ناراحت میشم

کار خوبی کردی ولی از اونجایی که شوهرمن عقده ای هست سرم بلا میاره بدتر ناراحت میشم

بشین باهاش صحبت کن 

بالاترین سرعت دنیا                                                سرعت رنگ عوض کردن آدمهاس...🙄
مگه کلفت گرفته لباسامو نمیشوری😶 خانه داری؟

آره عزیزم....توقعشو بردم بالا در واقع مقصر مادرشوهرمه اینقد هوای پسرشو داشت که پسرش پرتوقعه ...منم نمیتونم واقعا تغییرش بدم

2706