2733
2734
اره گیر میده منم بابِ میل اون تغییر کردم جالبه بدونی اصلاً افسرده نشدم قبلش مانتویی بودم جلوباز میپو ...

ازدواج کردی؟

مبارکه

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم مذهبیه ولی به نظرم احترام میزاره ولی اگه خدایی نکرده بریم بیرون یکی نگاه کنه سوییچ ماشین رو میگیره طرف من میگه شما برو تو ماشین پیاده هم نشو بعد دعوا میکنه باهاش. البته کلا آدم آرومیه به روی منم نمیاره میگه مشکل از اون بود منم میبینم مردم گناه دارن خیلی منطقی در حین اینکه شوهرم خیلی احترام میزاره و نظر من براش مهمه یه جورایی مجبورم سر کنم.

2731

یکی دوسال اول به اجبار چادر پوشیدم ولی بعد مانتویی شدم الان خودشم از چادر بدش میاد

به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹
تازه به من میگه چقدر لباسهای کوتاه بهت میاد 😂😂😂 میگه مانتو بلند با شال نپوش،کوتاه با روسری بپوش ...

😐 

غیرتشو دوست داشتم😐😐😐😐😐😐😐😐😐

پای عشق باشه عزیزم، خودتم زیاده خواهی❤️دعا کنین ب حاجت دلم برسم منم تک تکتونو دعا میکنم🙏ویهانم❤️🧿
2740
به شوهرم میگم چون اون میگه نه من، از طرف اون از تمام چادریا معذرت میخوام

ببخشید با احترام شوهرت بیغیرت تشریف دارن که توهین میکنن..من خودمم چادری نیستم..ولی چادر یادگار مادرمون زهراس حرمت داره..

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
حرفت خیلی بد بود..خب نپوش چرا توهین میکنی

من نفهمیدم منظورش چی بود؟ 

پای عشق باشه عزیزم، خودتم زیاده خواهی❤️دعا کنین ب حاجت دلم برسم منم تک تکتونو دعا میکنم🙏ویهانم❤️🧿
من نفهمیدم منظورش چی بود؟ 

هر چی عشقیه ...زیره چادر مشکیه..😐😐😒😒منظورش این متلک بود

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
نمایش دادن زن آدم آخه...    

دقیقا زدی تو خال آدم ناموسشو ب نمایش نمیزاره... 

من هنوز تو دوران دوستیم بهم نمیگه چادر سر کن ولی مانتو بلند دوسداره میگه اینجوری خیلی شیک و خانوم میشی

هر چی عشقیه ...زیره چادر مشکیه..😐😐😒😒منظورش این متلک بود

وای تروخدا توهین نکنین 

حجاب حضرت زهرا حرمت داره نکنین اینکارو 

من چادری نبستم ولی اونایی ک چادر سر میکننو دوسدارم 

چون لیاقت میخواد

2706