2733
2739
عنوان

حال دلتون چطوره؟ امشب از حال دلتون بگید....میکائیل

| مشاهده متن کامل بحث + 18429 بازدید | 999 پست

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هرچند وقت یبار یادم میفته برای چی به دنیا اومدیم و ماموریت ما چیه اونوقت خیلی از ناراحتیام پر می کشن و ازم دور میشن😍

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
2731

انشالله که خدا قلب و دل هممون رو شاد کنه.الهی امین

☘💝خدا جون ببخشید که یادمون میره بگیم شکرت یا ممنون💞 خدا جون رودست خوردن بده کمکمون کن 💞خداجون امیدهیچ کسی رو ناامید نکن                  ☘💖صلوات یادت نره🌷 ☘  امید ماروهم ناامید نکن                                           که امیدم به خودته خداجون ☘                               ☘خداجون حاجت هامون رو همراه                                       سلامتی و دلخوش بده☘                                                  الهی امین😘😍                  

حال دلم معلوم نیست چشه.یه لحظه امیدوار و شاد یه لحظه ناامید از همه چی

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
2738

بهش نیاز داشتم ممنون 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
اینکه اسم کاربریو میگین یعنی چی؟😞

بعضی از دوستان گفتن برای اینکه موضوع های منو پیدا کنن تصمیم گرفتم اسمم رو بزارم ک پیدا کنن...متن هم بخونید اگه دوست داشتید..

اگر خودت را فراموش کنی، تبدیل به کائنات می‌شوی...
2706