2737
2739
عنوان

نمیدونم چکار کنم؟😔

355 بازدید | 35 پست

یه ماهه دیگه عروسی آبجیمه.

خانواده داماد مسمم به گرفتن مراسم هستن

لطفا نگید که اشتباه و خودخواهیه تو این شرایط مراسم گرفتن.خودم میدونم و چقدر به مامانم گفتم ولی میگه خانواده داماد می خوان بگیرن.

شب عروسی آبجیم ، من پا به ماهم و فقط چند روز مونده به زایمانم.نمیدونم چکار کنم.اینقدر به این قضیه فکر میکنم که شبها خواب عروسی میبینم.

موندم برم یا نه؟😭😭

خدایا شکرت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
منظورم تو این شرایط کرونا خطر نداره یعنی؟

راستش انقدر خیابونا شلوغه و همه ادارات و مراکز مختلف بازن که نمی ارزه نری عروسی خواهرت 

ایت کرونا دیگه حالا حالاها مهمون ماست 

البته بستگی یه چند مورد داره رفتنت 

یک میزان علاقه به خواهرت و عزیز بودنش برات

دوم نظر همسرت و همراه بودنش و رفتارش 

سوم خودت چقدر دلت عروسی و خوشی میخواد؟ به هر حال حتما یه مدت قرنطینه بودی؟

ومثالی که من ازش خبر ندارم در زندگی شما و خودت میدونی 

راستش انقدر خیابونا شلوغه و همه ادارات و مراکز مختلف بازن که نمی ارزه نری عروسی خواهرت  ایت کر ...

همه اینها که گفتی درسته 

دلم می خواد عروسیش باشم

ولی من به شلوغی بیرون کاری ندارم

چون از اول قرنطینه تا الان خونه بودم و به جز چکاپ دکتر دیگه هیچ جا نرفتم .حتی دیدن پدر و مادرم.

با همه این رعایت میترسم برم تو فضای بسته و شلوغ و آخرش هم پشیمون بشم...

خدایا شکرت.

من حتی تو این چهار ماه یه اصلاح ابرو ساده هم نرفتم

اونوقت برای عروسی هم باید خرید لباس برم هم آرایشگاه و هم کلی کار دیگه

با این همه مراعاتی که من کردم وقتی به اینها فکر میکنم ترس و استرس تمام وجودم رو میگیره

خدایا شکرت.

نرو عزیزم به خواهری هم بگو بجای جشن گرفتن تو این شرایط که بعدا باعث پشیمونی میشه بعدا سالگرد ازدواج بگیرن. الان همینجوری برن سر خونه زندگیشون بگو تگ این شرایط مطمئن باش اونجوری که میخای پیش نمیره مراسمت بدتر کرفتت میشه. اگرم گرفت شما نرو منم مثل خودت باردارم دو ماه قبل پدرم فوت کرد هیچ مراسمی نگرفتیم حتی هنوز سر مزارش هم نرفتم دیگه بدتر از این نیست که 

نرو عزیزم به خواهری هم بگو بجای جشن گرفتن تو این شرایط که بعدا باعث پشیمونی میشه بعدا سالگرد ازدواج ...

عزیزم.ناراحت شدم.خدا بیامرزه پدرتون رو و تو راهی هم به سلامت به دنیا بیاد.

آبجیم هم تصمیمش با خانواده همسرش یکیه متاسفانه.میگه هر کسی هم می خواد نیاد نیاد اجباری نیست.البته منظورش من نبودم.منظورش بقیه مهمون هاست.هنوز نمیدونه که من شاید نرم برای مراسم.

خدایا شکرت.

با اجازه استاتر

بیاید تاپیکم لطفا تعبیر کنید

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
2706