2733
2734
عنوان

بابام امشب رفته خواستگاری....

| مشاهده متن کامل بحث + 49076 بازدید | 375 پست
کسی که دلش میخواد ازدواج کنه زن و مرد نداره ازدواج کنه  دیگه دل شکوندن و حرفای الکی نداره &nbs ...

خب مشکل اینحاست مادر من اصلن تمایل نداره اصلا ...من ازین دلم شکست ممیگم مادرم تمایل نداره....میان مینویسن خود خواهو تو از کجا میدونی و فلان  و مگه به تو نیگه و من به مادرم نزدیکترم یا اونا.مادر من مرویه برلی خودش..گمیگه یکی بیاد صدتا خونم به تامم کته من  دوست ندارم ازدواج کنم.بعصیل میخوان به زور ادای ادم خوبار  دربیارن و نظرشونو تحمیل کنن😊صدها بار گفتهه خودش....نکنه توقع دارن با کتک شوهرش بدم😀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی که دلش میخواد ازدواج کنه زن و مرد نداره ازدواج کنه  دیگه دل شکوندن و حرفای الکی نداره &nbs ...

اگه زن دوم شده یعنی اون اقا زن داشته این خانومم باهاش ازدواج کرده متاسفم برای خودش و بچه های بی غیرتش. و بیچاره زن اول که این همه سال باهاش زندگی کرده......

2731

خاک تو سرش که جای اینکه فکر کفن و دفنش باشه سر پیری رفته ابروی یه زن دیگه رو برده شده هووش 

والا عقلم کار بکنه بد نیست خاک بر سرش واقعا

اگه زن دوم شده یعنی اون اقا زن داشته این خانومم باهاش ازدواج کرده متاسفم برای خودش و بچه های بی غیرت ...

عزیزم مردمو قضاوت نکن

من کاری با درست و غلطش ندارم ولی ظاهراً زن اول اون آقا چند سال زمین گیر بوده

دنیا دیگه مثل من نداره😄😝
خاک تو سرش که جای اینکه فکر کفن و دفنش باشه سر پیری رفته ابروی یه زن دیگه رو برده شده هووش  وا ...

مادربزرگ دوستم سنی نداره 

بعدم چندین سال پیش ازدواج مجدد کرد 

و شما هم لطف میکنی اگه بقیه رو قضاوت نکنی😍😄

دنیا دیگه مثل من نداره😄😝
حتما نمی دونم چرا اگه میخواست دوباره جواب منفی بده چرا ب بابام گفته ی بار دیگم بیایین 

براش سخته یه عمر مجرد زندگی کرده

یه کم باهاش گرمتر برخورد کنید از دو دلی در میاد

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
مادربزرگ دوستم سنی نداره  بعدم چندین سال پیش ازدواج مجدد کرد  و شما هم لطف میکنی اگه بقی ...

زنیکه جایی واسه قضاوت نکردن نذاشته

اگه کرم نداشت و ادم سالمی بود نمیرفت با دوست شوهرش که زنم داره بریزه رو هم.

با یه اقایی که زن مرده و یا زن طلاق بود ازدواج میکرد 

در هر صورت شما تو یه سایت عمومی کثافت کاری اون مردکه و زنیکه رو عنوان کردی منم چون تبادل نظر عمومی بود نظرمو راجع بهش گفتم.

چه بسا خانم و اقا میشناسم بعد فوت همسر ازدواج کردن ولی بسیار محترمانه با کیسی که شبیه خودشونه نه که از ترس تنها خوابی هوار زندگی یه زن دیگه بشن سریع 😉😉