2733
2734
عنوان

خانوما اگه داداشتون بخواد با این دختر ازدواج کنه نظرتون چیه دربارش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3060 بازدید | 219 پست

یه جوری گفتی فک کردم میخوای بگی داداشم عاشق همچین دختری شده تورو خدا بگین خوبه یا نه میخوام به داداشم مشورت بدم😒 به قول بچه ها ایستگاهمون کردی😏

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشخصات خودمه جدی ۱۵۵ خیلی  کوتولس؟

نه عزیزم مگه همه ی مردا قد دو متری دارن که کوتاه باشی رنج قد مردا تو ایران ۱۷۳ هست که به نظرم قد شما مناسبه 

بالاخره کنار همسرت یا کفش پاشنه بلند  باید بتونی بپوشی

داداش من که تا 26 سالگی اصلا حرف ازدواجم نمیشد جلوش بزنیم یهو تصمیم گرفت بره خواستگاری تازه تشریف برده بود یه شهر دیگه واسه کار و تنها معیارشم برا ازدواج این بود که دختره قبول کنه بره باهاش اون شهر زندگی کنه و دیگر هیچ😁 آخرشم یکیو پیدا کرد که این شرطو حاضر شد قبول کنه همچین هول هولکی رفتن خواستگاری روز یکشنبه وسط هفته من و خواهر عروس دانشگاه بودیم نتونستیم تو مراسم باشیم😐

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 
2731
بنظر من که قدش کوتاه...حالابخاطره پولش بگیرین اونم ی حرفی... فردا پس فردا حامله بشه دیکه از زمین پی ...

وا این چه طرز حرف زدنه خیلی از دخترا همین حدود قدی دارن یعنی هیچکدوم حامله نمیشن چون میرن تو زمین من خودم 154 هستم 😒

من پسر باشم اول ظاهرو میبینم تیپ و قیافه  ک الان همه رو هیکل زوم میکنن به دلم نشست میبینم ن ...

خداروشکر پسر نیستید 

میشه برا شادی دل داداشم یه صلوات مهمونم کنی😘از یک شروع کردم این سومین کاربریم هست /میریم به امید خدا جلو
وا این چه طرز حرف زدنه خیلی از دخترا همین حدود قدی دارن یعنی هیچکدوم حامله نمیشن چون میرن تو زمین من ...

عزیزه دل منظورم این بودد که قد بلند بیشتر ب چشم میاد تا قدکوتاه....توفامیل هم مردم فقدالان عقلشون تو چششونه نگن ی دختر گرفدن قدکوتاه بخاطرپولش بوده وگرنه این چیه....چون شنیدم اینجورحرفاااا زیاد بخاطر همین گفدم بازم نظر خودتون مهمه مبارررک لی لی 💃💃👏

2738
خداروشکر پسر نیستید 

چه خوشتون بیاد چه نیاد 

تفکر غالب پسرها همینه

ظاهررررر

ضمنا میتونید تاپیکهامو ببینید ک خودمم با این قضیه موافق نیستم ولی نمیشه ک انکار کرد

واقعیت همینه

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .