2733
2734
عنوان

خانوما اگه داداشتون بخواد با این دختر ازدواج کنه نظرتون چیه دربارش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3060 بازدید | 219 پست

شما اشکال صورتت فقط فک هست خیلی بینی بد نیست 

برو پوستتم اگه لک و جوش و شفاف و شاداب نیست درمان کن 

ارایشم یاد بگیر

اگه دندونات مشکل داره کامپوزیت کن 

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست 

الان دو ساعته ما رو گرفتي آره؟؟😏😏

خيلي نازي كه ديوونه خيلي خوشكل و تو دل برويي 😍😍😍

بعدشم اگه قدت كوتاهه خيليم عاليه بيبي فيسي هميشه سنت كمتر نشون ميده 

خيلي خوبي بخدا اگه مشكلي داشتي بهت ميگفتم 😉

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشتر ادما میگن زشتیم ک کاربرا بگن خوشگلی 

اگه ی وقت خدایی نکردهدبگی امبرهرد منم و خوشگلم میریزن سرت 

کلامنظورم شما نبودی اسی جان قوانین نینیسایت رو یاداوری کردم برا تازه واردا

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست 
2731
اره واقعا زشت نبود بعد اصلا آرایش هم نداشت تازه با دوربین جلو شبیم شلغم میشم من😂

مشکلش اینه خودشو با دخترایی که صد مَن ارایش و ده نوع عمل کردن مقایسه کرده!!!

خبر نداره چهرش واقعا زمینه داره

خخخ شلغمو خوب اومدی

من شبیه خربزه ی لگد خورده م با دوربین جلو😅

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
ممنون دوستان ک نظر دادید❤

واقعا میگم بدون ارایش خیلی خوبی

خدایاااا،توکل ب خودت ! نه به بنده های بی خودت😒     خدایا کمکم کن تا تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹سرکاربرم.همیشه پشتم بودی اینبارم کمکم کن🙏
2738

من پسر باشم

اول ظاهرو میبینم

تیپ و قیافه 

ک الان همه رو هیکل زوم میکنن

به دلم نشست میبینم نجابت و اخلاق دختر چجوریه

خانوادش اوکی باشن(شرور نباشن و ...)

و هر پسر سالمی میتونه گلیم خودشو از اب بکشه و نیازی به حقوق خانواده دختر نداره

نهایت بفهمه دختره بعدا شاغله کافیه

این دختر متوسطه

ن بالا

ن پایین

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
این درامدقدیمم انقدرنبوده گلم که  هرسال حقوقااضافه میشن  این درامداصلااندازه ای نیس که ا ...

حالا شما چیکار داری چجوری خونه خریدن!!! از شکم شما ک نزدن!!! بعضیا بلدن بدون بریزو بپاش هم خوب و به اندازه خرج کنن ک پس اندازم داشته باشن و ملک و املاک بخرن! 

بعدم حالا کجا گفته حتما از همین حقوقاشون خونه خریدن؟ شاید یکی بهش ارث برسه! شاید اول زندگی خانواده ها کمک کرده باشن! شاید یجا سرمایه گذاری کرده بودن! شاید وقتی خونه تو پونک بشدت ارزون بوده خریدن! و شاید های دیگه! 

والا بابای من شغلش ازاده درامدشم چند ساله ک معمولیه چون بازار کساده اولا ک دوران نامزدی سرتاپای مامانمو طلا گرفته با بهترین عروسی بعدم 3 طبقه خونه 200 متری خریده چون از نوجوونی کار میکرده بازارم خوب بوده و پس انداز داشته بعدم مغازه ای ک اوایل اجاره کرده بودو با مامانم پول جمع کردن خیلی سال پیش خرید, یه تقریبا ده سال پیشم یه خونه 60 متری مرکز شهر خرید 

مامانمم بهش ارث رسید خیلی سال پیش پولاشو سرمایه گذاری کرد و بعدا خونه و ویلا خرید 

و من و خواهرم از خیلی از بچه های فامیل ک بعضیاشون مثل ما بودن بعضیاشونم باباهای تیلیاردر داشتن, بیشتر لباس و اسباب بازی میخریدیم و پول میگرفتیم از بابا, حداقل سالی دوبارم مسافرت رفتیم همیشه! اصلا خساست در مورد بابای من نمیگنجه و کاملا هم لارجه و به دستو دلبازی معروفه! و اتفاقا چون خسیس نبوده ما هیچوقت ندید بدید نبودیم ک هرچی دیدیم بخوایم و توقع زیادی داشته باشیم و قبل ازینکه بریم سر کار همیشه هوای جیب بابامونو داشتیم و پول الکی ازش نخواستیم! بعدشم ک دیگه از بابامون پول نخواستیم ولی امکان نداره یه پنجشنبه بگذره بابام به حسابمون پول نریزه! 

قبلا اگه ادم زرنگ بود زود بارشو میبست مثل الان نیست ک! گرچه الانم من زوجای جوونیو میبینم ک زرنگن و خونه میخرن ماشین میخرن, مسافرتشونم به اندازه میرن لباس و خوراکشونم اوکیه! بعضیام یه قرون بیاد دستشون زارت میبرن چرتو پرت میخرن و جنم کار کردن ندارن و چنتام بچه میارن بعد پشت ادمای موفق حرف بیخود میزنن ک خودشونو توجیه کنن! بعضیام خب واقعا تو شرایط بد گیر کردن و سخته ازش بیرون اومدن.. 

خلاصه ک لازم نیست زندگی بقییه رو قضاوت کنیم, فکرمونو بزاریم تو راه خودمون نتیجه ی بهتری میگیریم! 

وا😐😐😐😐😐😐😐😐😐

مگه با حقوق و خونه هاشون قراره ازدواج کنه

چه حرفایی میزنید

صددرصد کسی که داره برق شریف یا امیرکبیر میخونه یه همسر با جایگاه اجتماعی خوب نصیبش میشه که توجهش به هیچکدوم از آپشنایی که شما گفتین نیس

2706