2737
2734

دختراااا

دكتر غدد كسي رفته ؟ 

چه سوالايي ميكنه معمولا دكتر غدد؟ 

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد  ، تقصير من چيه اسم خوبا رو شما برداشتين نامردا  . تيكر تبديل شدن به فردِ دلخواهم !  

بستگی داره تو مشکلت چی باشه 😐😐😐😐😐😐😐

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بیاییم اینجا یا اونجا؟

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عین همه دکترای دیگه

اول مشکلت رو میگی

بعد میپرسه سن ات،سابقه ی بیماری،درد داری؟چیکار میکنی درد بهتر میشه چیکار میکنی بدتر میشه؟بیماری دیگه ای داری؟قرص دیگه ای مصرف میکنی؟از کی دردت شروع شده؟درد چه شکلیه؟میگیره ول میکنه یا دایم هست از این سوالا

در انتظار معجزه ی خدا برای مادر شدن..
2731
بیاییم اینجا یا اونجا؟

انتخاب با خودت😐😂

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد  ، تقصير من چيه اسم خوبا رو شما برداشتين نامردا  . تيكر تبديل شدن به فردِ دلخواهم !  
عین همه دکترای دیگه اول مشکلت رو میگی بعد میپرسه سن ات،سابقه ی بیماری،درد داری؟چیکار میکنی درد بهت ...

مچكررر

انتخاب با خودت😐😂

با فکر پلیدی که کردم از هر دوتاش لفت میدم😂😂😂🔫🐴

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
با فکر پلیدی که کردم از هر دوتاش لفت میدم😂😂😂🔫🐴

اي اي اي   ميخواستم ني ني يار تگ كنم بگم اين كرم ميريزه  

2738