2733
2739
عنوان

خانوم‌های مذهبی فقط بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 90 پست
ی سوال دارم از شما اونم اینه ک دلیل نماز خوندن شما چیه ؟ بهشت و جهنم از نظر من وجود نداره ! 

واس من اینا وجود داره منتها میگم خدا اون دنیا میبخشه دیگ رحم میکنه بهمون وگرنه به همش اعتقاد دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از کاربران همین سوال رو پرسید،در جوابش آیه قرآن آوردم اگر دستش میرسید به سه قسمت مساوی تقسیمم میکرد😕

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2731
ی سوال دارم از شما اونم اینه ک دلیل نماز خوندن شما چیه ؟ بهشت و جهنم از نظر من وجود نداره ! 

مگه انسان برا بهشت وجهنم نماز میخونه 

اگر از لحاظ علمی بهش نگاه کنی یک نوع یوگاست 

که در رمان مشخص انسان روحش به ارامش میرسه

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟

موقع نماز که شد هرکاری که داری هر کار هر چقدر مهم بزار کنار برو نماز و اینکه شدیدا توصیه میکنم تفسیر قرآن نمونه یا نور و اگه متوجه میشی المیزان رو شروع کن بی نظیره اصلا میبرتت به یه سمت دیگه

ب این فکر کن ک موقع اذان خدا دلتنگت شده و داره صدات میزنه هر چقدر هم ک دیر بری و نماز بخونی خدا رو بیشتر منتظر میزاری بنظر خودت کار درستیه ک پادشاه هستی کسی ک برای حرف زدن باهاش ن وقت قبلی میخاد ن واسطه رو اینقدر منتظر بزاری کسی ک بی منت عاشقته....

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻
2740
با خودت بگو نمازمو بخونم که وقتی حاجتی پیش اومد روم بشه از خدا حاجت بخوام 

باورت نمیشه خدا خیلی بهم لطف داشته اولا خیلی حتی نماز شب نماز امام‌زمان اصن کنترات بودگ ولی الان حس و خالش و ندارم اون موقع هام مسجد و رفیقای مذهبی ام بودن مدام از هم سبقط میگرفتیم ولی الان..

به تاریکی دور از جوت قبر فکر کن .نماز نخونی هیچ کدوم از کارای خوبت قبول نیس.برکت  هم هر چی بدوی توو زندگیت نمیبینی.برکت منطورم صرفا مادیات نیس.همون ارامش که گاهی ما گمش میکنیم 

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!

چون از نظر شما وجود نداره نماز خوندن ایشون مشکل داره 

؟ نماز خوندن و دعا کردن جدای از بُعد مذهبیش مدیتیشن هست و به آرامش روح و روان کمک میکنه 

نظرشما القای شیطانه یا اینکه درقران اومده کسانی که خیلی گناه می کنن ومی خواهندبرای گناه کردن راحت باشندقیامت را انکارمی کنن.

ود در ضمن شما که مذهبی هستی اهل خدا پیغبری عزیزم این حرف درستی نیست فقط مذهبیا بیان ماهم دل داریم خد ...

تو همین سایت خیلیا مسخره میکنن اصن خیلیا قبول ندارم دوسنداشتم‌اونا بیان نظر بدن عزیزم من‌منظورم اونا بود

2706