2733
2739
عنوان

دوماه بعد از عروسیمم هنوز....

1806 بازدید | 72 پست

سلام بچه ها ،من‌۲۱سالمه دارم جدا میشم از همسرم  کلاچن ماه باهم‌زندگی کردیم من پرده بکارتم‌نمیدونم چه مدلی بود ولی خیلی سخت پاره شد ۱ماه بعد عروسیم که کلا نمیتونستم رابطه برقرار‌کنم از درد ک یادمه همسرم تو ماه عسل چقد میرفت لب دریا گریه میکرد‌جلوم‌گریه نمیکرد‌وقتی زنگ‌میزدم بهش صداش بغض داشت و میفهمیدم گریه کرده خلاصه بعد یماه ک از مسافرت اومدیم‌و فک کنم من هنوز دخترو بودم رفتم دکتر ک‌دکتر ژل و اینجور چیزا داد خیلی درد داشتم اون موقع شما فک کنید دوماه بعد هر رابطه خونریزی داشتم  خیلی روزای سختی بود وقتی شب میشد گریه میکردم از این‌ورم همسرم سرکوفت میزد ک چرا فلانی ک داره از لاغری میمیره میتونه تو‌نمیتونی الان خیلی حالم بده به اون روزا ک فکر‌میکنم میگم چقد سختی کشیدم‌چقد درد کشیدم دختریم از بین رفت شناسنامم کثیف شد اسمم مطلقه  شد چرا خدااینجوری مینویسه ؟؟دلم خیلی  گرفته فقط خواستم یکم درد و دل کنم باهاتون 😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

فقط بخاطره این مسئله میخوای جدابشی؟؟درمان نداشت مشکلت؟

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

خوب میرفتی پیش سکسولوژیست مشکلتونو رفع میکردی عزیزم اگه مشکل دیگه ای ندارید حیفه که چرا زودی جدا بشی بعدم خوب با هر کی عروسی کنی وضع همینه 

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!
2706