2733
2734
عنوان

بیاسد قضاوت کنید بین منو شوهرم

2007 بازدید | 167 پست

هفته پیش با اقوام ما تو یه باغ بزرگ بودیم که هم همدیگه رو ببینن هم هوای ازاد باشه و فضا باشه با هم فاصله مناسب داشته باشیم. بعد اونجا من با شوهرم بحثم شد تو خودمون حالا هررر بحثی . بعد این جلو همه شروع کرد سر داد بزنه من هرچی قسمو آیه که تورو خدا اروم باش جلو اینا . بلند بلند میگفت من اصلا اینارو ادم حساب نمیکنم مهم نیستن برا من خوشم نمیاد ازشون هی داد میزد سر منو منو هل میدادو هی بازومو چنگ میزد اصلا ابرو برا من نزاشت!

چند وقتم هست یاد گرفته دعواهامونو میبرد پیش مامان بابام تنو بدن اون بنده خداهارو میلرزوند الکی!

بعد امروز یه دونه از این سرکلیدیا که قلبه جفته ها برداشته اورده خونه هی داره منو اذیت میکنه روش اول اسم دوست دختر قبلیش بود میگفت اون نصفشم دست اونه منم دادو بیداد کردم کلی چیزش گفتم که برا چی اینو اوردی تو خونه من وقتی میدونی حساسم برا چی بعد سه سال هنوز داری. براچی داری با اون منو حرص میدی از عمد خیلی پرو پرو ها داشت میخندید و هی این سرکلیدیو نشون من میداد . بعد من صدام کم کم رفت بالا . ما تو خونه مادرشوهرم ایناییم از قضا اینا یه مهمون غریبه رودربایستی دار داشتن! شوهرم هی میگفت اروم باش صدامون میره پایین زشته من بیشتر داد میزدم گفتم وقتی التماست میکردم جلو اون همه ادم اروم بگیری چرا گوش نکردی ابروی من مهم نبود برگشت گفت خوب کردم منم جیغو داد کردم بیشتر سر اون دختره بعد درگیر شدیم گرفت منو زد منم زدمش ولی خب اون بیشتر زد! از اون طرفم پدر شوهرم اومد بالا اصن دلم خنک شد همه جیو گفتم به باباش که هی حرف از اون دختره میزنه تو زندگیه من از یه بابتم گفتم بزار بفهمه بی ابرویی یعنی چی . بزار یکمم بابا مامان خودش حرص بخورن

الان یه طرف صورتم کبوده یه طرفشم باد کرده درد میکنه خیلی!! اولین بارش بود کتک میزد . میخوام کاری کنم عذاب وجدان خفش کنه بهم بگید چیکار کنم الان؟؟

و اینکه حق با کی بود؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

یاد خودمو شوهرم افتادم چقدر کتکش زدم بدبختو😀

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
2706