2737
2734
عنوان

اخر هفته ها کجا بریم که با اقایون اشنا شیم؟(قصد ازدواج)

| مشاهده متن کامل بحث + 1283 بازدید | 137 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی خدایی اینجوری که ادم نمیتونه ازدواج کنه

برو استخر 

خصوصا سمت گل ها و جمهوری اونجا مامانا دنبال زنن واسه پسراشون    

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  

شاید از نظرتون مسخره بیاد پیشنهادم ولی فکر کنید به عمق حرفم میرسید

بهتره پنج شنبه ها برید قبرستون اونجا اشنا شید یا ننه هاشون مردن یا باباهاشون دو دسته بگیردشون که یه عمر نفس راحت بکشین 😐

حالا خود دانید لطفا هجوم نیارین اگه هم نظرین😐

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
2728

وا پناه برخدا😐😐

متاسفانه دخترای الان ظاهرا ذره ای برای شان و شخصیت و عزت نفسشون ارزش قایل نیستن😐😐😐

بعد که رابطه شروع شد یا ازدواج کردن هی میان مینالن چرا شوهرم فلان برخورد رو میکنه چرا  چرا چرا

خب وقتی شما شان و عزت نفسی برای خودت تعریف نکردی چه انتظاری از طرف مقابلت داری!

کیس دلخواهمو پیدا کنن پولشم میدم😁

کیست چه شرایطی باید داشته باشه😓

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!
2740
نه بگو اومدم استقبال اقوام 😐

یا میونه مثلا یهویی غیرمنتظره بخوره به ی مسافر چمدونش و اینا پخش شه    

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  
اگه خیلی پولداری به من کمک کن شماره کارت هم دارم☺

پولدار نیستم عزیزم

ولی میگم هر خواسته ای یه رجی داره

شوهر دلخواهمو پیدا کنم هزینشم میدم به واسطه😁

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
حتی پراید😁

پراید الان قیمت خونه آدمه ها😂😂😂😂😂😂

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!