2737
2734
عنوان

اخر هفته ها کجا بریم که با اقایون اشنا شیم؟(قصد ازدواج)

| مشاهده متن کامل بحث + 1283 بازدید | 137 پست
پس شهرستانی؟ یه کافه یا رستوران دنج خصوصا خارج شهر اگه جراتشو داری😀

ن مرکز استانم .

کافه . باید بگردم ی کافع پیدا کنم بگم

خالی ش کنید ی ساعت اشنا نیاد😂

خارج شهر چرا😂😂😂

در پناه حق باشید یاحق❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
ن مرکز استانم . کافه . باید بگردم ی کافع پیدا کنم بگم خالی ش کنید ی ساعت اشنا نیاد😂 خارج شهر چرا ...

ببین مثل تهران سمت فشم رستوران دنج زیاد داره

خارج شهره و معمولا خلوته

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به قول دوستمون اندرزگوـ با ماشین برو فرشته هم هست

دور دور با پراید😁

ماشینم پرایده و دست فرمونم افتضاح

بدرد دور دور نمیخوره

2731
ببین مثل تهران سمت فشم رستوران دنج زیاد داره خارج شهره و معمولا خلوته

ن تهران نیستم 🤕🤕

ی شهر بزرگم ولی خب میترسم اشنا بیاد شانس ندارم ک😑

در پناه حق باشید یاحق❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
ن تهران نیستم 🤕🤕 ی شهر بزرگم ولی خب میترسم اشنا بیاد شانس ندارم ک😑

یه ساعتی برو ک خلوت

مثالا سرظهر😂

بعدم کسی دید بگو همکارمه

فرودگاه امام خمینی🔫🐴🤕

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2740
برم بشینم مسافر ببینم😁 بعدم باید دروغ بگم ک مسافرم الکی

نه بگو اومدم استقبال اقوام 😐

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

مگه برای این کار هم جا و مکان ساختن؟ .. چیزای جدیدی دارم میبینم و میشنوم

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد