2737
2734

خوشمزه ترین و سبک ترین  کیک تابه ای شکلاتی

#کیک_شکلاتی_بدون_شیر
#کیک_قابلمه_ای
چیا میخوایم؟

آرد  یک لیوان سر صاف ( دسته دار فرانسوی) + دو قاشق غذاخوری
شکر   یک لیوان دسته دار فرانسوی+یک قاشق غذاخوری

پودر کاکایو ۵۰ گرم یا همون یک سوم لیوان
بکینگ پودر یک ق غذاخوری سر خالی
نمک نوک چاقو
روغن مایع نصف بند انگشت کمتر از نصف لیوان  
وانیل یک چهارم قاشق چایخوری
تخم مرغ ۴ عدد
آب جوش  ۲۵۰ میلی لیتر( یک لیوان دسته دار فرانسوی کاملا پر   )
شکلات تلخ ۴۰ گرم
 اول از همه مواد رو اندازه گیری کنید بزارید کنار
شکلات و پودر کاکایو رو داخل یه کاسه بریزید اب جوش بهش اضافه کنید هم بزنید تا حل بشه
بکینگ و نمک و ارد رو سه بار الک کنید بزارید کنار  حالا روی شعله بزرگ اجاق گاز شعله پخش کن بزارید حرارت رو کم کنید اجازه بدید تابه تون یا قابلمه تون بدون در روی شعله پخش کن داغ بشه اگه تابه رژیمی استفاده میکنید واشر رو دربیارید  
حالا زرده و سفیده رو جدا سفیده رو با همزن تا جایی بزنید که کاملا ابری بشه وقتی کاسه رو برمیگردونید نریزه و بعد بزارید یخچال تا آب نندازه
حالا شکر زرده تخم مرغ و وانیل رو ۵ دقیقه با همزن بزنید وسط کار همزن رو خاموش با لیسک هر چی به دیواره کاسه چسبیده رو تمیز کنید بمالید به پره همزن تا بعد از پخت بوی تخم مرغ نگیره خب در این مرحله محلول شکلاتی یکباره اضافه و اول با دور کند یکم بزنید تا مخلوط بشه در حد سی ثانیه بعد دور تند حدود یک دقیقه حالا روغن اضافه سی ثانیه هم بزنید حالا همزن خاموش ارد رو در سه مرحله به مواد اضافه و در هر مرحله مواد رو  در یک جهت و دورانی و اروم مواد رو زیر و رو کنید تا آرد مخلوط بشه نهایتا  اگه حس کردید گلوله ارد داخلش مونده ۵ ثانیه با همزن بزنید  حالا سفیده تخم رو یکجا اضافه و اروم و دورانی و در یک جهت سفیده رو با مایع کیک مخلوط کنید  که هیچ گوله سفیدی داخلش باقی نمونه حالا کف تابه یا قابلمه رو کاغذ روغنی بندازید  اگه قابلمه استفاده میکنید  یکم کف و دیواره ها رو چرب کنید اگه قابلمه تون تفلونش سالم نیست یکم بیشتر چرب کنید  من اصلا چرب نکردم  حالا مواد کیک رو داخلش بریزید و در تابه یا قابلمه رو ببندید نیازی به دم کن هم نداره  با همون شعله یه کوچولو بیشتر از ملایم اجازه بدید به مدت ۵۰ دقیقه  بپزه بعد درش رو باز کنید با خلال دندون چک کنید اگه تمیز بیرون اومد یعنی پخته اجازه بدید یک ساعت خنک بشه بعد برش بدید و دونه دونه با احتیاط از تابه دربیارید

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عالی😍😍

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2706