2733
2734
عنوان

خانما بیایین طرز لباس پوشیدن جلو همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 5301 بازدید | 194 پست
الحمدلله خوبم  خیلی هم بچه خوبی بود بی دردسر راهشو کشید رفت

خداروشکر. بازم مواظب خودت باش و استراحت کن عشقم😘

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

من خیلی آرایش کردن تو خونه رو درک نمیکنم...هرچند آرایش وقتی بیرونم میریم درک نمیکنم😆..مگه عروسی مراسمی چیزی...حیف پوست به این قشنگی نیست...دیگه اکثرا که برند استفاده نمیکنن چه میکنه این مواد با پوست خدا میدونه...

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اوایل خیلی تند و آتیش بود.نمیدونم چرا مدتیه حس تحریک نداره بهم

چیزهایی گرمی بهش بده حسش برگرده نزار سرد بشه.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
وا معلومه ک عادیه شوهر من بدتره خودشو خیلی کنترل میکنه نمیخاد کمرش زود زود خالی شه

چقدر ما زنا بیچاره ایم باید هزار جور به خودمون برسیم تا نیازامون رفع بشه

🍃🌸اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ🍃🌸وآلِ مُحَمَّدٍ🍃🌸وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
2728

من دوتا بچه دارم اهل آرایش اصلا نیستم لباس هرچی دستم بیاد

شوهرم مثل خودمه البته تو خونه

بیرون خونه همسر گرامی با کت وشلوار هستن به خاطر شغلشون

به نظرم باید احساس راحتی کنی

به امید روز که کرونا بره و همه به زندگی عادی برگردیم صلوات     
شرت راحتی؟

خدایی خیلی.😂😂😂

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
2738

شوهر من جایی که کار میکنه همشون از خارج اومدن و خیلیییی شیک و خوشکلن لامصب ها قدبلند و با ناز و عشوه بلدن صحبت کنن بهترین ادکلن ها رو میزنن که خانمها حتی دیونه میشن 

عادت کرده شما رو اونطوری ببینه

چیکار بکنم بنظرت؟تازه عروسم آخه.موهامو رنگ نکردم تا حالا بکنم به نظرت؟

🍃🌸اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ🍃🌸وآلِ مُحَمَّدٍ🍃🌸وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
2706