2737
2739
عزیزم خیلی وقته منتظرم لطفا بگو بچم دختره یا پسر؟

یه پسر ناز

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
دوستم ازدواج براتون هست اما شما از این اقا بهترین...اما سعی کن خیلی بهش ابراز احساسات نکنی...در دستر ...

دقیقااا...من خیلی دوس دارم بااین ازدواج کنم ببینیم چی میشه....پس گفتی تا ۶ماه اینده مزدوج میشم درسته؟

نه حرف عقل بزن باکسی نه لاف جنون که هرکجا خبری هست ادعایی نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من هم میگی  کی باردار میشم  و اینکه حس شوهرم چیه ب من دوستم داره

همین تابستون باردار میشین ان شاالله

بله دوستون داره اما خیلی بهش گیر ندیدین...بهونه گیری نکنید

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
دوستم ازدواج براتون هست اما شما از این اقا بهترین...اما سعی کن خیلی بهش ابراز احساسات نکنی...در دستر ...

یعنی این اقارو رد کنم؟؟؟ دلم یه جوری شد بااین حرفتون

2731
دقیقااا...من خیلی دوس دارم بااین ازدواج کنم ببینیم چی میشه....پس گفتی تا ۶ماه اینده مزدوج میشم درسته ...

فقط نمیدونم اونی ک دلمه قصدش چیه هست ولی خیلی کمرنگه

همین تابستون باردار میشین ان شاالله بله دوستون داره اما خیلی بهش گیر ندیدین...بهونه گیری نکنید

ای از کجا فهمیدی بهش گیر میدم 😁

میتونی دقیق حدس بزنی کی باردار میشم 

و اینک هنوز شوهرم داره ب عشق سابقش فک می‌کنه یا نه 

مسافرت مد نظرمون رو میریم یا نه 

ببخشید زیاد شدن 

خسته تر از آنم ك بگویم ب چ علت:)!
یعنی این اقارو رد کنم؟؟؟ دلم یه جوری شد بااین حرفتون

نه رد نکنید فقط خوب بشناسش...و قدر خودت رو در مراودت با ایشون بدون

از این شخصیت هایی هستن که بفهمن دوسش داری توهم برشون میدارن که حتما شخصیت خاصی هستن که شما شیفته شونی

اگر محتاطانه عمل کنی و خودتون رو دربرابرش پایین نیارین ازدواج موفقی باهاشون داری

بخاطر جدایی که داشتی اصلا احساس ضعف نکن

2738
نه رد نکنید فقط خوب بشناسش...و قدر خودت رو در مراودت با ایشون بدون از این شخصیت هایی هستن که بفهمن ...

اوکی عزیزم حتما اینی ک گفتی عملیش میکنم...پس اگ باهاش خوشبخت میشم روش زوم کنم منتها نامحسوس درسته؟

من فک میکردم شاید برای دوستی بخواد پس ازدواجه هان اونم نبتش

اوکی عزیزم حتما اینی ک گفتی عملیش میکنم...پس اگ باهاش خوشبخت میشم روش زوم کنم منتها نامحسوس درسته؟ ...

بله به ازدواج ختم میشه در صورت رفتار درست شما

مورد جدیدی هم بزودی براتون پیش میاد(جز این)

بله به ازدواج تم میشه در صورت رفتار درست شما مورد جدیدی هم بزودی براتون پیش میاد(جز این)

قربونت عزیزم...میتونی بچه های ایندمم بگی یا نه؟

2706